Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Betinka🍑, 9.12.2023
Já mohu srovnat jen Betinku a Karolu, které mám od sebe 5 metrů. Sedmnáctiletá Karola loni na jaře zmrzla celá, dozrálo asi 5 plodů. Na nesrovnatelně menší čtyřleté Betince přežilo a dozrálo 12 plodů. Walter
Rajčata 2024, 8.12.2023
Bednu jsem umístil na radiátor a teď je teplota půdy uvnitř 24°. Až se venku oteplí, teplota zase klesne na 20°. 
Betinka🍑, 8.12.2023
mám jí 4. rokem, víc je ve vlákně Betinka a Adriana. Walter
Rajčata 2024, 8.12.2023
Milane, objímka je uvnitř, ale přesto ten objem vzduchu uvnitř žárovka nezahřeje. Teplota uvnitř je teď tak 20-21°, což mi nepřipadá dost. Ale uvidím dál. Walter
Degustace vlastních nebo kupovaných plodů jádrovin, 7.12.2023 Obsahuje fotku
Zatím jsem vyfotil jen jablíčka jednotlivých odrůd, ovšem degustace, to je všechno naráz najednou ochutnat, to nedám. Nicméně už nyní po nadprůměrně teplém podzimu musím konstatovat, že uložení jablek do lednice při teplotě +3° je zajímavá možnost... celý příspěvek >
Kavkazská jedle v ovocném sadu?, 5.12.2023
Jižní Čechy, kalamita, během 2 dnů až 75cm sněhu. 
Kavkazská jedle v ovocném sadu?, 5.12.2023 Obsahuje fotku
Letošní sklizeň vánočních stromků je v ohrožení, pokud nepřijde výrazná obleva. Walter
Rajčata 2024, 4.12.2023
Obleva je za dveřmi, Milane a půda určitě rozmrzne, musí, vždyť já jsem ještě nezačal rýpat záhony. Walter
Rajčata 2024, 4.12.2023
Jakápak džungle, nádherný rostliny máš, Milane, radost pohledět, jak se jim daří. Ty pěkně tlustý stonky!. Takový krásný rajský nemám ani, když je přesazuji koncem dubna do skleníku. Walter
Rajčata 2024, 4.12.2023 Obsahuje fotku
Vzhledm k tomu, že za pár týdnů bude Nový rok, opustil jsem diskuzi Rajčata 2023 a přešel se svými příspěvky k zimnímu pěstování rajčat sem Dnes odpoledne jsem sejmul z květináče s keříčkovými Azteky na chvíli plastové vědro, uvnitř kterého svítí LED... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 4.12.2023
Protože už je prosinec a já budu Azteky pěstovat i příští rok, přesunu se tedy s nimi do diskuze Rajčata 2024. Walter
Barby, 3.12.2023
No, nevím, jestli ty současné nové rezistentní odrůdy jsou vhodné k pěstování ve vyšších polohách, zkusil jsem zasadit opál a Allegro u mě na chalupě a nic. Skoro žádné přírůstky, po 2 letech ani jablko. S Admirálem to podle mě bude stejné. Walter
Počasí, 2.12.2023 Obsahuje fotku
ano, pane Petře, jsme tu úplně zapadlí. Na ulicích v městě mimo hlavní ulice katastrofální, dojet někam je horor. Na chalupu se nedostanu, tam je 70 cm, doma v centru díkybohu elektřina i internet OK. Od včerejška jsem už 4x smetal sníh ze skleníků a... celý příspěvek >
Barby, 1.12.2023
Nemohu odpovědět vzhledem k tomu, že jsem ještě nebyl schopen tu chuť porovnat, tedy postavit vedle sebe obě zralá jablka a vyzkoušet soukromou degustaci. Na to mám stromek Barby příliš krátce. 
Počasí, 1.12.2023 Obsahuje fotku
Tady v ČB kalamita jak na Sibiři, od večera pěkně chumelí a zatím 15cm. Teplota okolo nuly a stromky a keře, které mají ještě zbytky olistění, sníh ohýbá k zemi nebo láme v místě úvazku. Walter
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika