Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tvar špičák, 10.11.2023
vypadá to, že tazatel není spokojený s dodaným zbožím. Asi. Další otázka je, jestli ví, jak ze špičáku zapěstovat korunku. A další věc je nákup poštou. Ten bych volil jedině v případě, že by ten prodejce byl jediný v Česku, který by měl konkrétní... celý příspěvek >
Počasí, 8.11.2023
no ale letos v létě jsem si konečně prohřál kosti. Od června do září jsem měl v mém kutlochu ne méně, než 24°, prostě trenýrkovku. A domů jsem se chodil ochladit, teď se chodím ohřát.
Pěstování ozimé zeleniny, 6.11.2023
Vidím to bledě. Květák vydrží i hlubší mínusové teploty, třeba zmíněných -5°, ale nevydrží je růžice, zejména ve stavu, kdy ji rostlina teprve zakládá. Růžice zmzne a po rozmrznutí už nenaroste. Walter
Pěstování ozimé zeleniny, 6.11.2023
jarní a podzimní rovnodennost, letní a zimní slunovrat.
Ako upravit pozemok plny kamenov, 6.11.2023
asi by to chtělo znalecký posudek geologa, ať víte, na čem jste. Ten by měl stanovit, co je půda na pozemku a co navážka, případně odkud ta zemina na povrchu pochází. A jak už jsem psal výše, podívejte se aspoň na ortofoto Vašeho pozemku na portálu... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 6.11.2023
Jen mi pořád vrtá hlavou při pohledu na fotografii od Vaší paní, pane 105.137, jak může být na Vašem pozemku na povrchu zemina smíchaná s obroušenými kameny, oblázky, na které nejčastěji narazíte v říčních korytech řek a ne skoro kilometr od ní a o... celý příspěvek >
Bohemie gold, 6.11.2023
já sice Gold Bohemia nemám, ale zaujala mě informace odborníka, že hnilobou postupující od jadřince mohou trpět plody nerezistentních stromů neošetřovaných proti strupovitosti. Walter
Ako upravit pozemok plny kamenov, 6.11.2023
Dobrý den, naprosto Vás chápu, jste v nelehké situaci. V mém příspěvku jsem vycházel jen z porovnání veřejně dostupných satelitních snímků nebo snímků z leteckého snímkování. Například archivních snímků ČÚZK nebo snímků portálu Mapy.cz, snímku z... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 6.11.2023
Nikdo jsme na parcele paní Aničky nebyli, nikdo z nás nezná situaci podrobně a informace máme jen od paní a veřejně dostupné. Těžko jít proti vedení obce, když v té obci chce paní Anička žít a vychovávat rodinu. Na druhé straně pokud koupila paní... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
paní Aničko, držím Vám palce, aťř to zvládnete, opravdu Vám štěrk rozhrnuli po celém pozemku, zdá se, že by to chtělo udělat zemním strojem skrývku toho štěrku na hromadu a sázet teprve do normální půdy. Walter
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Tak oni píšou na semenech vegetační dobu třeba 2 měsíce, ale od výsadby sazenice po sklizeň. Vždyť já vysévám semena v prvním týdnu února a kvalitní sazenice na volný záhon teprve začátkem dubna, abych pak sklízel začátkem června. No a je třeba si... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023 Obsahuje fotku
Pane Miloši, vyhrabal jsem starou fotku z jara 2020, takhle jsem měl v skleníku starými prostěradly a netkankou zakrytou sadbu košťálovin a salátu, kterou jsem tam napikýroval 3. března, na konci března u nás pak tehdy bylo 5 nocí vkuse s teplotami... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Asi se budu muset poučit. Co je to za zázrak to dusíkaté vápno? A máte nějakou pozitivní zkušenost s ním? Jako že například zničilo nějakého konkrétního škůdce, kterého jste se jinak nemohli zbavit? Slyším o něm celý život, ale nikdy jsem ho... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Co vím, tak velmi rané odrůdy květáku a zelí neodolají větším mrazům, namrznou a stagnují v růstu. Ale jarní sadba se dá i v skleníku celkem jednoduše zakrýt netkankou nebo nějakými starými prostěradly, třeba i ve více vrstvách. Několik takových... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Pane Miloši, mám skleníky se sklem přes 20 let a nějakou zkušenost s nimi. I když mě dříve lákalo pěstovat v nich něco i v zimě, nakonec jsem od toho skoro upustil. To obskakování s téměř žádným výsledkem nemělo smysl. I když něco tam přes zimu přeci... celý příspěvek >
Další diskuze:  21,  22,  23,  24,  25  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika