Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2023, 23.11.2023
Teď jsou vzklíčená semena vsazená do mělkého květináče prům. 24cm a svítit bych jim chtěl, ještě musím sehnat LED žárovku s velkou objímkou 5w 6500K 470 lumenů a nainstaluji ji na dno starého plastového kýblu. Uvnitř po povrchu připevním lesklý... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 22.11.2023
vynikající úroda. Takovou hromadu rajčat jsem nevypěstoval. Dnes jsem otrhal poslední červená rajčata ve skleníku, zítra otrhám zbylá zelená. V pondělí jsem dal k naklíčení 8 semínek Azteka a dnes vysel vzklíčená do květináče. Walter
Paprika Rodrigo, 22.11.2023
moc pěkná úroda na závěr prodloužené sezóny .
Paprika Rodrigo, 20.11.2023 Obsahuje fotku
U mě už jen utržené a postupně dozrávající zbytky odrůd Parade, Ramiro a Hamík. Walter
Paprika Rodrigo, 20.11.2023
moc pěkné kousky, nádherná úroda. Walter
Živý plot z habru, 20.11.2023
Určitě bych kmínek srovnal tak, aby terminál šel nahoru. Až stromky zakoření a příští rok začnou růst, pletiva a dřevo nabydou na objemu a po zdřevnatění už udrží správný tvar. Podle mě ale bude stačit zapíchnout dostatečně dlouhý kůlek do země hned... celý příspěvek >
Technika orby, 18.11.2023
Pane PP, já už končím, své jsem napsal. Přeji příjemný večer.
Technika orby, 18.11.2023
Pane PP, když mně to nedá, já stále doufám, že v každém člověku alespoň kousíček slušného je.
Technika orby, 18.11.2023
Nemám nic proti vašim příspěvkům k jakýmkoli tématům, naopak jsem rád, když někomu skvěle poradíte a pomůžete mu vyřešit jeho problém. Jedno, jestli budete psát pod nickem nebo ne. Co se mi ale nelíbí, je, když tu kohokoli urážíte a nazýváte ho... celý příspěvek >
Technika orby, 18.11.2023
Host 128.163: Takové příspěvky už jsme tady četli mnohokrát. Taky mi to připadá úsměvné. Stále stejná rétorika, že ti, kdo tu přispívají pod nějakým nickem a jejichž i starší příspěvky si tu může kdokoli přečíst a čerpat z nich rady, když potřebuje... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 18.11.2023
Umělé světlo žárovky co nejvíce podobné dennímu má 6000 K a více.
Technika orby, 18.11.2023
Naopak! Můj názor je, že pan PP správně upozornil, že pan 232.16 chce jen trolit a ostatní napadat. Odpověď dostal v stejném hulvátském tónu, jaký tu pan 232.16 předvedl už na jaře. No a když tu někdo z úplně nové anonymní adresy bez minulosti píše o... celý příspěvek >
Špičaté zelí, 17.11.2023 Obsahuje fotku
Teplo posledních dnů je pryč a tak už asi sklidím zbylé hlávky letošního špičatého zelí. 
Poraďte začátečníkovi, 17.11.2023
tak ano, právě v té na stromek naložené textilii a klestí si může teď nějaký hraboš a podobně udělat přes zimu úkryt a větvičky stromku využít jako zásobárnu živin. Také bych měl obavy, co z toho stromku takto ukrytého na jaře zůstane. Walter
Poraďte začátečníkovi, 17.11.2023
Já bych stromky teď normálně zasadil, do té hlíny, jak říkáte bahno a na jaře pak přesadil na trvalé stanoviště. Stromek může ještě trochu zakořenit a i v mokré hlíně mu bude líp, než v písku. Zimu pak přečká stejně jako jiné na podzim vysazené... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika