Husqvarna & Dolmar



host - 166.20 (?)
25.1.2007 20:03
Je super.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
Ondra T. - (3), 25.1.2007 9:14, zobrazeno: 21398x

Dobrý den poraďte prosím. Včera jsem navštívil prodejnu MK PROLES. Chtěl jsem koupit pilu HQ 455 RANCHER. Prodavač hned začal proč HQ, že Dolmar je lepší atd………. Je pravda, že pily Dolmar jsou v jiné cenové kategorii. Tato firma nabízí Dolmar PS 460 za cenu 9 990 Kč, a PS 500 za cenu 10 990 Kč. Začal tím, že firma Dolmar se prosazuje na trhu. Je možné, aby sleva, byla tak výhodná. Pila HQ 455 RANCHER stojí 17 00 Kč. Poraďte prosím, každá rada bude dobrá děkuji moc….

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 254.66 (?), 25.1.2007 19:01

Před časem jsem se zajíma o PS 460 a hledal jsem nejnižší ceny (na www.namir.cz ji inzerují za 9999 Kč s DPH . Na www.mkproles.cz ji mají v nabídce za 12450 Kč s DPH. Tak nevím zda tam nemají nějakou akci. Asi tam zavolám , za tu cenu (9990 s DPH) bych ji asi bral. Namir je pražská firma a je mně trochu z ruky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 166.20 (?), 25.1.2007 20:03
Je super.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Ondra T. - (3), 25.1.2007 21:50
Tak ta akce na pily Dolmar ve firmě MK PROLES je ve Strakonicích nevím jestli to mají na všech prodejnách..................
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 208.98 (?), 1.2.2007 17:43
Pokud vím, tak MK Proles není oficiální prodejce Husqvarny a je tam problém s reklamací. Jinak obecně Husqvarna je super, toť pravda. Obrátil bych se ale na jiného prodejce, kde mi bude platit oficiální záručák pro celou ČR. Mají své prodejce na stránkách a koukal jsem, že mají teď nějakou akci. Martin.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 204.110 (?), 1.2.2007 18:58
Je pravda , že HQ je dobrá . Ale potíže s reklamacemi , tam jsou taky . A někdy  dost velké . I ve značkových prodejnách .
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 18.30 (?), 5.4.2007 16:16
Ranchera jsem koupil nedávno a při výběru jsem zvažoval a poslouchal spousty názorů. Nakonec jsem udělal dobře. Co se ceny týká, nechápu zastoupení HQ v Čechách a jejich cenovou politiku. Pilu, kterou nabízejí za 17 tis. jsem koupil za necelých dvanáct, samozřejmě novou, zabalenou atd. Kamarád žijící v Německu ji koupil za 340 Euro. Co k tomu dodat. Navíc bych přál pánům z Prahy občas slyšet názor některých jejich prodejců této značky. Možná by se dost divili, proč těch prodejen a servisů je čím dál méně. Nebo jste si toho nevšimli?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 113.50 (?), 12.4.2007 0:56
Pokud jste si koupil pilu Husqvarna v Německu, nic proti, jste zákazník a máte možnost volby, nicméně pokud se vám s pilou něco stane - což vám samozřejmě nepřeji, bude si ji muset reklamovat také tam a když budete platit za náhradní díly možná pochopíte, alespoň částečně cenovou politiku Husqvarny u nás - spousta lidí ze zahraničí naopak jezdí na servis k nám.....Co se týká prodejců žádný dovozce nemá ideální distribuční síť, ani Husqvarna ne, ale počet nových velkých kvalitních prodejen a prodejců Husqvarny naopak roste, jejich prodejní síť se na rozdíl od jiných značek rok od roku kvalitativně značně zlepšuje a konkurence naopak značně zaostává....ceny u nás postupně klesají, špatní prodejci končí a potrefené husy .......
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 18.30 (?), 8.5.2007 22:21
Je mi líto, že jsem si nepřečetl Vaši reakci dříve, protože toto téma mě opravdu zajímá. V prvé řadě se omlouvám za chybu, cena v Německu byla 430 a ne 340 Euro a pilu nekupoval kamarád pro mě. Jen jsme se o ní bavili když mě s ní viděl v práci, protože si tu samou (455Rancher) kupoval necelý měsíc předemnou.Nicméně budu ve svém názoru na obchodní politiku HQ v Čechách neústupný. Měl jsem možnost s jedním prodejcem (který mimochodem s HQ končí a má s tím velký problém) mluvit a vím proto v čem je "háček"! To, že se síť prodejen a servisů HQ neustále rozrůstá je věc docela možná, ovšem s tou kvalitou bych byl opravdu opatrnější. Jen v našem městě ( a nyní nemyslím "onoho" prodejce ) před nedávnem jedno zastoupení skončilo aby se za pár týdnů opět objevilo u úplně jiného prodejce(firmy).Přitom první firma, která měla zastoupení HQ patří mezi významné a dlouholeté obchodníky v našem městě. Proč tedy ukončila spolupráci s HQ? Podotýkám, že se jedná o seriozní firmu, která si svou pozici buduje poskytováním opravdu kvalitních služeb.Škoda, že nemohu být konkrétnější a bavit se s Vámi o konkrétním místě a konkrétním prodejci, ale nerad bych mu svým chováním způsobil nějaké problémy.Pokud totiž tuším správně, máte s Husquarnou hodně společného.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 113.50 (?), 12.4.2007 0:35
Pila 455 rancher je moderní pila nové generace se zcela novým konstrukčním řešením motoru, které znamená snížení emisí o 60% , nárůst výkonu a kroutícího momentu a snížení spotřeby....cena se s Dolmarem nedá srovnávat jde o zcela nesrovnatelné typy pil.....pokud vám stačí Trabant, kupte si Trabanta ....
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika