destilační přístroj



host - 166.20 (?)
11.1.2007 21:02

K těm kvasinkám se ještě trochu vyjádřím. Můj názor je asi takový, nebo si to takhle alespoň myslím já. Dlouhým výběrem se kultivovali kvasinky, které mají ty nejlepší vlastnosti. Tedy jistě chuť a co do množství prokvašení-překvašení. Samozřejmě že na ovoci jsou kvasinky, ale pro mne nejsou ušlechtilé, a zrovna tak kvasnice které jsou také pro neco jiného určené. Přirovnám to trochu k jablkům ušlechtilým a planým ze semen. Které budete raději jíst a které budou asi chuťově lepší. Vknihách jsem vyčetl, že kvašení je složitý proces a proto k tomu přistupuji takto.

Proto i kdybych dával cokoliv do sudu, udělal bych si zákvas 1balíček kvasinek do 2dcl sladké převařené šťávy. Ten po třech dnech už kvasí a nalil bych ho do 5l sladkého čehokoliv se živnou solí. To už asi za další 3 dny musí  také kvasit jako blázen, a teď bych teprve založil ten sud a těch 5l rozkvašeného tam nalil.  Tedy teď by to stálo tak 13kč, sypání několika balíčků je zbytečné.  Je stím sice trochu práce, ale věděl bych, že jsem proto udělal maximium. Možná to bude znát na kvalitě a také na množství.  Kvasnice jsou  hodně pohodlné, ale určitě bych je nepoužíval. Vždyť si to dělám pro sebe a chci to mít co nejlepší abych se mohl pochlubit.   VašekB

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 166.20 (?), 11.1.2007 21:02

K těm kvasinkám se ještě trochu vyjádřím. Můj názor je asi takový, nebo si to takhle alespoň myslím já. Dlouhým výběrem se kultivovali kvasinky, které mají ty nejlepší vlastnosti. Tedy jistě chuť a co do množství prokvašení-překvašení. Samozřejmě že na ovoci jsou kvasinky, ale pro mne nejsou ušlechtilé, a zrovna tak kvasnice které jsou také pro neco jiného určené. Přirovnám to trochu k jablkům ušlechtilým a planým ze semen. Které budete raději jíst a které budou asi chuťově lepší. Vknihách jsem vyčetl, že kvašení je složitý proces a proto k tomu přistupuji takto.

Proto i kdybych dával cokoliv do sudu, udělal bych si zákvas 1balíček kvasinek do 2dcl sladké převařené šťávy. Ten po třech dnech už kvasí a nalil bych ho do 5l sladkého čehokoliv se živnou solí. To už asi za další 3 dny musí  také kvasit jako blázen, a teď bych teprve založil ten sud a těch 5l rozkvašeného tam nalil.  Tedy teď by to stálo tak 13kč, sypání několika balíčků je zbytečné.  Je stím sice trochu práce, ale věděl bych, že jsem proto udělal maximium. Možná to bude znát na kvalitě a také na množství.  Kvasnice jsou  hodně pohodlné, ale určitě bych je nepoužíval. Vždyť si to dělám pro sebe a chci to mít co nejlepší abych se mohl pochlubit.   VašekB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 82.68 (?), 11.1.2007 21:46
Něco málo k těm kvasinkám.předloni jsem měl hotové z pivovaru. Samozřejmě musí býti zdroj, ale po jedné deci kterou jsem nalil do 120 l bečky (bomba). Tyto kvasinky jsou asi to nejlepší, co jsem kdy použil. Už nevím, která pěstitelská pálenice nabízí taktéž hotové tekuté kvasinky hluboko kvasící, prý do 16% alkoholu. Každý má nějaký ten recepis. Nadále přeji mnoho úspěchů.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 82.68 (?), 13.1.2007 20:17
Najde se poradce (deflegmátor)? Vlastním hrnek 80l odvodové potrubí o průměru 50mm v délce 2m. V této délce mám náplň keramických kroužků. Slivovice nemá aroma švestky (mohl by toto být důvod). Za případnou radu děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.20 (?), 14.1.2007 20:32
Možné to je. Nešlo by ty kroužky na zkoušku vysypat? Nevím jaký tam mají smysl ale už jsem to také viděl. Já osobně kdybych takovéto zjištění měl, hned hych to řešil.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 82.68 (?), 14.1.2007 21:54
Kroužky jsem vysypal nyní budu čekat, jak to dopadne. Toto mnělo fungovat jako deflegmátor (destilační kolony). Taktéž hrnek a potrubí je komplet z nerezu, chladič sklo. Nemohlo by to míti vliv jestliže zde není žádná měď. Měď prý na sebe váže (kyselost a sírany obsažené v ovoci, které se tam dostanou z půdy). Člověk se učí celí život.(rád si nechám poradit). Za případnou radu děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 202.99 (?), 24.12.2007 16:12

zdarec v každém případě pověs alespoň na vnitřek víka kotle nějaký měděný plech, cu je fakt důležitá, já mam kotel z hliníku, ale odvod par mi prochází 5 cm trubkou a chladící spirálu mám z cu trubky jako malíček ale v delce 8 m. Aktivní keramika by neměla mít na vůni lihoviny vliv. možná máš hodně strach a na jádro přejdeš příliš pozdě. nevím, ale vždy to voní po tom s čeho to je.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 171.33 (?), 11.12.2008 23:52

skuste pouzit vysokoprekvasajuce kvasinky na vyrobu medoviny vyraba ich vyskumny ustav vcelarsky v dole daju sa kupit v roznych vcelarskych potrebach su fakt super popripade sa daju pouzit aj kvsinky na vyrobu medoviny nezabudnite vsak urobit zakvas a aspon 100 g zivnej soli na 100 l a popripade aj kyselinu citronovu podla druhu ovocia pri sladkom ovoci tiez do cca 100 g kyseliny citronovej vo vinarskych potrebach sa da zohnat na kila :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 93.224 (?), 27.9.2009 23:10

Tak se tady dívám, rozhlížím a vidím o kvasnicích. Moje zkušenost je taková, že výsledný rozdíl mezi zakvašením ušlechtilými kvasinkami nebo pekárenskými není patrný na kvalitě destilátu. Pokud kvasnice mají podmínky pro množení, nepotřebují ani poloviční obvykle doporučené množství, a rozkvasí se to, běda však, když pekárenským droždím nešetříme... Jinak si myslím, že ušlechtilé kvasnice je tahák na prachy, klidně mne kamenujte! Ať se daří každému!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 27.159 (?), 7.11.2017 14:22

Vidim to podobne. Asi tri roky jsem zkousel ruzne odrudy revovych kvasinek od BS. Cena super, daval jsem i vyzivu. Letos jsem se na to vykaslal a kvasil spontanne. Na destilatech nebyl moc pozorovatelny rozdil ani ve vynosu, ani v kvalite. Toš tak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.206 (?), 2.11.2017 0:30

Je pravda, že po deseti letech reagovat, je nesmysl, ale proč máte ve dvouplášti míchání? Pominu-li hodně husté kvasy z důvodu lepšího prohřívání.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika