Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy se dává hnůj?, 24.8.2017
Jak tak čtu: odpoledne ve stínu... no tam asi nic moc stejně neporoste. U rodičů jsme měli také zahradu částečně přistíněnou vzrostými stromy a sázelo sem tam jen tak na utrhnutí k vaření. Ale zeleninu jsme stejně pěstovali na poli, kde byla mnohem... celý příspěvek >
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 24.8.2017
Ale vy ty stromy zaléváte jak pokojovky Stromy, vzrostlé, se zalévají tak maximálně jednou za léto a pořádně(třeba těch 80 litrů) Jen nově vysazené stromky, tak do dvou let, zalévám vícekrát. A třítýdenní sucho? To na strom nic není. U nás neprší... celý příspěvek >
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 24.8.2017
Tedy nejsem sadař, ale mrtvice meruňky vypadala u nás úplně jinak, začnou odumírat větve a to šmahem. Soused zrovna před pár dny jednu kácel... asi dvakrát větší než ta vaše. Bylo po ní snad během pár dní. Já předloni. Ta vaše vypadá, že jí chybí... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 24.8.2017
Ještě k tomu dotazu: moc tomu nevěřím, protože za ty sekundy, co tam voda proteče, moc mědi nenasbírá. A navíc se mědí, i nemocné ryby přeléčují.
Kdy se dává hnůj?, 24.8.2017
Taky rozhazujem klasický hnůj - ten se dává na podzim. Myslím, že jsem také četla něco o tom, že granulovaný se dává až na jaře, před sázením nebo přímo při.
Zvláštní strom, 21.8.2017
Pamatuju, jednu dobu tyhle náhrdelníky frčely, i jedna z tet ho měla
Vyhrabat jehličí nebo ho ponechat?, 20.8.2017
Záleží, jakovou máte půdu, jestli vám podobné rostliny kolem rostou,. U nás je sice kyselá, ale také jílová, těžká. Já když jsem sázela rododendrony, musela jsem horní vrstvu odryt a dát bokem. Na druhý rýč odrýt a vyvézt. Tu uloženou bokem jsem... celý příspěvek >
Popenec v trávníku, 18.8.2017
Zatím jsem rozhodila jen vápenné hnojivo a chystám se v zimě i povápnit. Jen nevím, jestli si nezlikviduju i kytky a břečťan. Poradíte, co použít, aby to přežily?
Rajčata 2017, 17.8.2017
Samozřejmě jsou odborníci, co vyhledávají jen ta nejrajčatovatější rajčata a pak třeba já, koza mlsná, která má ráda sladká rajčátka, nemá ráda ta, co se do nich kousne a šťáva valí proudem po rukách a ta, co mají sice jemné chutné plody, ale tlustou... celý příspěvek >
Popenec v trávníku, 17.8.2017
Aha, tak asi zkusím ještě jeden podzimní postřik... a pak už to nejspíš vzdám
Popenec v trávníku, 17.8.2017
Ostatně... jako na většinu plevelů. Jsem už jak mladý chemik Přesličku hubím štětečkem každoročně... neúspěšně, jen jí přibívá a dál a dál v dalších záhonech(na tu snad neplatí ani to sucho) To samé pýry v kytkách + šílená třtina křovištní - tam by... celý příspěvek >
Popenec v trávníku, 17.8.2017
Bofix byl samozřejmě první volba... nic. A to opravdu dáváme silnější koncetrace, ze zkušeností už vždycky. Další rada byl ten Garlon... na jaře. Bylo řečeno, že nějakou dobu trvá, než se výsledek projeví. Hmm, nevím jakovou dobu teda, ale zatím... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 17.8.2017
Možná laicky se zeptám: není tomatoberry a gerdenberry totéž rajče? Asi dva roky jsem měla tomatoberry, pak napsali, že se přejmenovalo na gardenberry. Každopádně, komu jsem ho dala ochutnat, ho hodnotil jen a jen pozitivně, stejně jako já i... celý příspěvek >
Popenec v trávníku, 17.8.2017
Ono je to jedno, protože za sucha, jakové tu máme my, uschne a není hezký ani ten popenec Už jsme s mužem přemýšleli, jestli ho nenechat, jako tu náhradu trávníku, ale za jedno: rozlézá se mi všude do záhonů s kytkama, konkuruje jim a řekla bych, že... celý příspěvek >
Popenec v trávníku, 17.8.2017
Tak pokud to máte směs, tak bych vůbec neřešila, to už je zhruba jedno, co všechno tam roste, ne? Navíc jsem si jistá, že se vám tam časem dostanou i jiné nežádoucí rostliny, takže buď budete muset směsku tolerovat a nebo to vzít selektivním... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika