Příspěvky uživatele - 240.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za plevel a jak ho zničit?, 15.9.2017
Ano laskavec. Já si ho asi navezla s hnojem, mám ho plnou zeleninovou zahradu. Samozřejmě vím - vytrhat, než se vysemení... jenže to kolikrát není v lidských silách Vytrhala jsem, za týden tam bylo dalších tisíc semenáčků všude v zelenině
Co je to za Ozdobnici miscantus sinensis?, 14.9.2017
Asi tak, jak píšete. Všichni si tipnem, ale s jistotou to asi nikdo neurčí...
Choroba japonského javoru - asi houba na kůře, 14.9.2017
Řeknu, co jsem udělala já, bohužel na javor to asi není přenosné. Na štědřenci se mi udělala houba a pořádná, mnohem víc, než ta vaše, ale jiná, nějaká bílá. Já ji oškrábala ocelovým kartáčem a celý kmen namatlala hustým vápeným mlékem. Jenže... celý příspěvek >
Žádost o určení motýlů, 11.9.2017
Ty komule... ano, přišla jsem už nejmíň o 10keřů. Kromě té nejtemější modré, jsem měla všechny barvy, po 5-6ks. Z každého původního keře(barvy) mi zůstaly tak dva keře, z té nejčervenější poslední kus. Žluté jsem sadila s tím, že jsou náchylnější a... celý příspěvek >
Žádost o určení motýlů, 10.9.2017 Obsahuje fotku
Oťasů obojího druhu, k nám létají doslova hejna. Ano, na komule(původně mám asi 20keřů(pořád odumírají a musím množit nové) ale hlavně ke studni na vodu, respective ke psí misce. Když pouštím do misky studenou a nechám volně odtékat na pískovcové... celý příspěvek >
Žádost o určení motýlů, 10.9.2017 Obsahuje fotku
Já nedám detailní, neb je to foceno starým mobilem. Kdysi před 7.lety jsem plela a něco mne pošimralo na noze. Tak jsem vyfotila Teď jsem si na tu fotku vzpomněla
Realizace skalky, 10.9.2017
Chlapi paráda, hezky jste to udělalijen když si představím to moře práce za tím... tak se mi ježí všechny chlupy Miku, k domu opravdu sedíAť vám oběma to veledílo, dělá jen a jen radost
Žádost o určení motýlů, 10.9.2017
Málokdo používá celé kudlanka nábožná, např.u mne je to jen kudlajzNikdy neřeknu: jéé kudlanko, pozor ať tě nezašlápnu, ale vždycky jen kudlajz Je fascinující, mně přijde až roztomilá s těma sepnutýma ručkama Slovenská modlivka je výstižnější Když... celý příspěvek >
Žádost o určení motýlů, 9.9.2017
U nás se letos snad upekly i ty kudlanky našla jsem jen jednu a ještě ne venku, ale v jídelně na zácloně... asi se přišla schovat před tím horkem(před 14dny) Musela jsem ji vyšoupnout ven, protože mi každoročně naklade někde na rám okna kokon a mě se... celý příspěvek >
Brambory z Vysočiny, 9.9.2017
Díky za info Takže kdyby byl, jak se u nás říká: erteplového hladu nebude... takže kdyby přeci jen byl erteplový hlad Vysočina to jistí
Brambory z Vysočiny, 9.9.2017
Brambory z Vysočiny jsou u nás pojem. Pokud je špatný rok, neurodí se, brambory hnijou a brantovatí, vždycky se řekne, no tak se holt dovezou brambory z Vysočiny... U nás strašné sucho a přesto, že jsem je v zahradě na políčku mohla zalít jen... celý příspěvek >
Juka (nejspíš) - žloutnutí listů, 8.9.2017
Tak ta to má za sebou Ještě můžete zkusit vytáhnout z květináče a zjistit, jestli je uhnilá už od kořenů. Pokud ne(což bych se ale divila) přesadit do nové hlíny, menšího květináče a uříznozut jí vadný vršek až pod poslední listy. Mohla by obrašit, i... celý příspěvek >
Otravné žáby, 8.9.2017
Tak za jedno doufám, že dospělý člověk pozná rosničku a za druhé není snad tak složité, pokud to nevím, najít si, že rosnička je hmyzožravec. Co vám na té révě jako má dělat? Maximálně tam žere pavouky...
Keřík na zahradě... zná to někdo?, 7.9.2017
No a taky to není keřík, ale jednoletá kytka
Název květiny, 7.9.2017
Musíte si nařízkovat, aby jste měla sazeničky na příští rok. ta ve skalce zmrzne, stejně jako ty muškáty vedle. Pro mne teda spíše karikatura skalky
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika