Příspěvky uživatele - 236.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ražná pálenka - "kvasenie škrobov"?, 27.12.2020
Ja, nielen z vlastných skúsenosti viem, že kvalitne vypálený destilát z "domáceho pálenia" je vždy (aj chuťovo) kvalitnješí než akýkoľvek iný porovnateľný alkohol dostupný na trhu. VŽDY rozhodně ne. 
Dotaz na postup v případě nahodileho semenace merunky, 26.12.2020
Naroubovaný semenáč - jak tomu rozumět?
Otázky pre skúsených záhradkárov, 26.12.2020
Nevadí.
Uzení masa, 25.12.2020
Polévání duového dřeva je naprostý nesmysl. Za prvé to vůbec není třeba, mnozí, včetně mě udí dubem a maso vůbec hořké není. Za druhé, myslet si, že poleváním vymyjete třísloviny zevnitř polena, je iluze. Dubové dřevo není molitan.  ... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 24.12.2020
Panenské
Výchovný řez jabloně - lze udělat do staršího dřeva?, 18.12.2020
S přeroubováním bez tažných větví mám velmi dobré zkušenosti. Chce to jen dodržet určitá pravidla.Roubování je třeba nechat na pozdější termín - do květu nebo po něm. Před štěpoáním stromek vydatně zalijeme. Kromě roubů nové odrůdy použijeme i rouby... celý příspěvek >
Výchovný řez jabloně - lze udělat do staršího dřeva?, 18.12.2020
Jabloňový semenáč má na tříletém dřevě nepochybně spící pupeny.Obrazí i z kmínku. Přesto bych místo expermentu se semenáčem raději stromek v kýžené výšce uřízl a naštěpoval za kůru spolehlivou odrůdou.
Poznáte starou odrůdu podle fotky?, 12.12.2020
Smiřické vzácné a Bláhova oranžová.
Stříhání stromů, 2.12.2020
Nepůsobí. Opak je pravdou. Zmražení je nejlepší způsob, jak uchovat čerstvé potraviny, vitaminy, ale i původce houbových chorob v dobrém a živém stavu.
Určení jablka dle fota, 29.11.2020
Londýnský jadernáč.
Odrody do ťažkých, vlhkých ílových pôd, 19.11.2020
Ingrid Marie
Nemoc jabloně, 16.11.2020
Spíš proti rzivosti.
Kultivacia pody, 13.11.2020
Písek s kompostem určitě přidejte. Když nedáte cement, žádný beton nevznikne.
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 1.11.2020
Tím se ovšem výrazně prodlouží zavařování a stoupnou náklady na energii. Lahvové sklo bez problémů zvládá teplotní skok 40 st, C, ale mám vyzkoušené, že při opatrném vkládání (neklepnout o stěny hrnce) snese i víc. Máte-li strach, postavte pár lahví... celý příspěvek >
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 1.11.2020
Nejlepší je měřit teplotu moštu v jedné z lahví a orientovat se podle ní. Záleží totiž na zdroji tepla, jak rychle se lázeň a v ní ponořené láhve znovu prohřejí. Já už to mám v oku a řídím se tepelnou roztažností tekutiny v láhvi. Jakmile dosáhne... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika