Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
Já mám nustále něco proti co jste nabídl SvK?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
Za prvé, pokud si myslíte, že motor GCV a GSV je k rozeznání jen podle nálepek, pak teda víte hodně málo. Na první pohled motory bez nálepek jsou jasné který je který. Za druhé, kleče speciál se už již nevyrábí, místo toho jsou na všech... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 1.4.2015
Nechci šťourat, ale klika je tak maximálně u dveří. To co je v motoru je kliková hřídel. Miluju tyto studenty.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Ne ne metodika měření motorů Honda a při měření XPčka byla pužita stejná. Nachápu, proč z Vari děláte podvodníky, teda myslím to obecně nejen konkrétně Vás. Na jedné straně a jiném tématu chvalospěvy jak tu káru táhnou dál a pořád vyrábějí... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Pro vás je teda jiný setrvačník jeden z detailů? Ale nic, to jen tak naokraj. Co se týče hádek, nemyslím si, že se hádáme, to vypadá jinak, ne? Kdyby J.S. popsal svoji dvacetiletou zkušenost s motoy Honda a třeba i dodal, že do budoucna pro něho není... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Ale to není kompletní údaj, ještě vám tam chybí, že je to při určitých otáčkách a to je u motoru s odstředivou spojkou dost podstatné. S motorem na Vari se nedá pracovat, pojíždět v celém spektru otáček. No jo?! Teď mě to dašlo!!  Vy nemůžete... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Dokážete-li to tak dobře odvodit, pak máte zajisté pravdu. Přece se zrovna s váma o to nebudu přít.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
No a já jsem použit údaje ze serveru Hondastroje, kde je spotřeba uváděla v litrech což je pro víc lidí srozumitelnější. To je podle Vás špatný zdroj? 
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Aha, tak to jsem špatně pochopil, omlouvám se. Jenže hodnoty spotřeby co jsem uvedl já pocházejí snad z věrohodných zdrojů a tam vychází, že XP200 ji má nejnižší. Ale o ty drobné rozdíly opravdu nejde, teda mě ne. To Vy jste na tom vystavěl svoji... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Jak může být kopie GCV, když má litinovou vložku válce a ložisko na klice? Co je to pak za kopii? Leda že oba žerou benzín, nebo už nevím. Netlačte sem pořád a tak vehementně tu kopii, nebo dojdeme na další a další odlišnosti?!  Vaše... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Trošku si protiřečíte, ne? Tak buď je to kopie a teda se vším všudy, nemůže být nic levnějšího, než okopírovat ověřené, jak píšete a nebo je to trošku jinak. Prostě si Vari nechalo, podle své specifikace použití komponent vyrábět motor a dbá, aby... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 31.3.2015
Vážení čtenáři, dovolte, abych se už ohradil proti... jak to napsat, už vím, lžím,  nademnou napsané. Není až tak pravda, že motor XP 200 se od Hondy liší sytičem - jeho provedením a "nějakým plastem". Stačí si najít třeba hodnotu... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.3.2015
Pane J.S. vy jste pořád stejný. Naše debata začala o finančním nesmyslu generálkovat a co na tom, že motor je generálkovatelný. Od prvopočátku do toho mícháte dílčí opravy, takže ano máte ve všem pravdu, ať vám motor GCV na převodovce AKY co by... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.3.2015
Pro PP Stanislav Melaga napsal:" Celé je to obrobený tlakově litý hliníkový díl s vyšším obsahem křemíku a tak nemá kluzná plocha válce žádnou další úpravu. Na to PP odpověděl:"  Mě je to v podstatě jedno. Podle toho co píše SM, tak... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.3.2015
Nepopírám, že 4T motory jsou plus proti 2T. Nepopírám ani opravu jen toho, co je vadné a jestli to jde a jak, tak na to má vliv hlavně kostrukce motoru. Jen teda tvrdím, že tím, že se na trh dostal XP 200, motory Honda GCV160 nemají moc význam a dost... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika