Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 7.4.2015
Podívejte se na stránky Vari a v "katalog" na sekačku na trávu 590H. Není to ten motor?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 4.4.2015
Nevím, jestli jsem Vás dostatečně pochopil, nebo zda vůbec. Ono kdyby byla pohonná jednotka GXV nepřetržitě v nabídce, asi by i ceny ostatních motorů byly jiné. Co si budem o tvorbě prodejních cen povídat, ne?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 4.4.2015
S tím bych nesouhlasil. V té době se chystali nové kleče a zase ještě něco měnit a homologovat? To ne. Motor byl nejdražší ale určitě by ho ponechali jako "kdo chce". Dnes, uznávám, už to nikoho tak nebere. Škoda, stačil by trošku tlak ze strany... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 4.4.2015
Ani já se nemíním hádat. Motory GXV se přestali používat proto, že změnili tvar nádrže a nesedělo to s tehdy novými klečemi. Ale asi jste měl na mysli ten motor GSV. Otáčkoměry v celku fungují, jen se problém vychytat jeho "instalaci". Tedy kolik... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 4.4.2015
Já bych chtěl ještě zareagovat ohledně těch PRM jak jme zde psali. Ani motor Jikov 1447 není nastaven na jiné otáčky než oněch 4700 ot/min. Jestli jste se někdy dostal k textu "maximálních" otáček tohoto motoru je možné, že tam byla uvedena výšší... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 3.4.2015
Ano, je to pravda. Vím to, ale mám vyzkoušeno, že při určitých agragacích to přesto funguje. Je to pomalejší, ale funguje. Konečně, v návodech se dají najít přesné údaje otáček vývodu převodovky na kola a tak se to dá spočítat. Dá se aji psočítat o... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 3.4.2015
48.106 Vy jste mě nejdřív odsoudil a až potom, pomalinku po lehounku, začal připouštět, že "je to jinak".
Ekodotace na motor Vari XP-200, 3.4.2015
Jenže Vy vycházíte z nesprávných hodnot a proto se dostávate do "závratných" zjištění. Motory Jikov pro Terra - Vari jsou nastaveny na 4700ot/min. Takže rozdíl otáček motorů je zhruba 1000 ot/min. Motory jsou vyráběny různě, některé ve Francii,... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 3.4.2015
Jen teda mě vysvětlete, proč zpochybňujete moji zkoušku motorů GCV 160 a XP200 a poznání, že jsou na tom velice podobně výkonem. Jak jsem psal, rozjedu se po rovině proti kopci a motorům dojde dech v rozmezí deseti centimetrů.  Motor XP mám od... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
Ano, je to GCV a podle čeho jste to poznal?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015 Obsahuje fotku
Pro toho výhere a borce. Co je na obrázku za typ motoru Honda?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
Kde pak, jste prostě borec, to je jasný, ale já k tomu abych věděl, ani fitr nepotřebuju. Ale nebojte, beru to tak, že jste vyhrál!!!
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
No dobrý, ale když tu jeden píše, že jednotlivé motory, myšleno GSV a GCV lze od sebe vizuálně rozeznat podle označení, samolepek. No a já vím, že i štítků a samolepek prostý motr je jasný který je který a může být klidně bez filtru vzduchu.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
Ne.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 2.4.2015
Aji já bych ocenil odpověď alespoň jestli jste schopen rozlišit nálepek prosté motory GCV od GSV a obráceně. Jen tak, ze slušnosti, když už jste na mě začal dnes dotírat.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika