Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění všech listů jahod, 6.11.2009
Jahody koncem léta přejedu sekačkou, protože se mi obvykle tak zaplevelí, že už nevím co je jahoda a co plevel a posekat vše je nejjednodušší.
Akát, 6.11.2009
Nezvýším biodiverzitu? Jak to? A co ten akát? A proč smrk? Smrk je v končině kde chci vysazovat akát stejný přivandrovalec jako akát, akorát že smrk roste přirozeně někde na úbočí Lysé hory pár desítek kilometrů od nás a ne pár tisíc kilometrů jako... celý příspěvek >
Tomel japonský (Dyospiros kaki), 6.11.2009
To záleží hlavně na vás co chcete, když necháte jen jednu větvičku, tak budete mít zase stromek.
Akát, 6.11.2009
Ne, že bych chtěl nějak provokovat, ale akát je hezký strom, líbí se mi když kvete, a tato diskuze mne právě inspirovala k nápadu, že taky zvýším biodiverzitu, ve svém lesíku, kde rostou nyní hlavně duby, břízy a habry, a vysadím tam pár akátů.
Co je to?, 4.11.2009
Mně to taky připadá jako ta líska, když se vyberou oříšky.
Vzdálenost tůjí při výsadbě, 3.11.2009
Hmmm, když vidím tis tak se nijak nebavím, ale ani nenudím. A když vidím tuji tak je to to samé. Co to je za blbost učit se, že tůje je nudná. Prostě je to strom, Ještě jsem neviděl strom, který by vyprávěl vtipy nebo dělal nějaké zábavné kousky.... celý příspěvek >
Svídy - poradíte?, 2.11.2009
Opadávají? Podíval jsme teď z okna a vidím, že nám už opadala jak ta světle zelená či žlutá i červená. Stříhání? Nemusí se stříhat a když tak lépe na jaře. Pokud se nestříhají tak jim během několika let větve zhnědnou, teda ty staré, nové narustají... celý příspěvek >
Pecky ze švestek - a co s nimi?, 2.11.2009
Poradím, co bych neporadil. Se švestek se dá taky slepit malá Ajfelovka nebo Hradčana, případně něco jineho, třeba Bounty. Při vhodném měřítku mohou být z pecek od třešní dělové koule. Co pecka to dělová koule.
Malé zahradní nůžky, 2.11.2009
Ano, mají kovové rukojeti. Celé nůžky jsou jen dva kusy kovu, a tak se na nich nemá až tak co pokazit.
Ostružiny, 2.11.2009
Zasadit.
Malé zahradní nůžky, 2.11.2009
Zapátral jsem po těch svých nůžkách, které mám deset let a co se už vyrábí snad 40 let a našel jsem je na stránkách firmy Rostex, tam je nabízí jako Nůžky zahradnické pro školkaře.  Nevím proč je označují, že jsou pro školkaře, možná, že si je... celý příspěvek >
Malé zahradní nůžky, 2.11.2009
Mám asi 10let nůžky Rostex, tehdy stály snad neco přes pětistovku. A stejný model mají moji rodiče snad někdy od sedmdesátých let. Tyto nůžky jsem viděl v prodeji ještě i letos.
Ovocná stěna z hrušní, 30.10.2009
Na pět metrů stěny stačí 2 stromky, tři už by bylo dost nahusto.
Hrusky na strome bez listi, 29.10.2009
Na sídlíštích bývají ovocné stromy, které rostly v polích nebo zahradách na místě kterých se pak sídliště postavilo. A stromy zůstaly, aspoň některé.
Obnovení starého sadu, 29.10.2009
Rozumím tomu, co to jsou nechutné odrůdy, Z jablek co míval můj děda v sadě mi nechutnalo ve srovnání s tím co mívali na zahradě moji rodiče skoro nic. Ještě tak se podle mne dali jíst dědovi jadrničky (ale nebylo to nic moc) a kožuchy. A na druhou... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika