Příspěvky uživatele - 250.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uzení třešňovým dřevem, 28.10.2009
Uzení přímým plamenem? Co to je? Neříká se tomu jinak taky opékání?
Podopretie alebo ukotvenie stromu?, 27.10.2009
Kdysi si mi vyvrátila stará velká jabloň v půdě, kde pár dní stála voda po delších deštích.Vyvrátila se tak že kmen byl skoro vodorovně ze zemí. Na povrchu nebyl vidět žádný vývrat, co se dělo s kořeny nevím, to se na povrchu vůbec neprojevilo. Byla... celý příspěvek >
Hlavní terminál, 27.10.2009
Co se bere jako terminál? Nehledejte v tom žádnou vědu.když chcete pěstovat stromky ve stěně tak jde o to, že musíte patra ve stěně pěstovat postupně. Až vám doroste, zesílí spodní patro, pak teprve můžete stromek pustit výš. Kdybyste ho pustila do... celý příspěvek >
Rostlina z Recka, 26.10.2009
Kdy jste to fotil? Asi jsme to taky viděl, někdy v srpnu, ale to už nemělo květy, ale takové červené bobule. Aloe, to mám celý rok uvnitř na okně, půda stejná jako pro ostatní kytky. Trochu substrátu, trochu hlíny z krtinců. Zaléva se tak jednou za... celý příspěvek >
Znáte někdo tento keř?, 26.10.2009
Asi se dá pěstovat, já ho mám. A jestli je jedovatý? Nikdy mě nanapadlo ty semínka, co zrovna teď dozrávají, ochutnávat.
Čím hnojit švestky?, 26.10.2009
Rozhoz hnojiva po povrchu samozřejmě pohnojí stromek. Aby živiny stromek mohl nějak využít, tak se hnojivo ať už jakékoliv, musí nejdříve převést do roztoku, a ten se vsákne do půdy, kde ho pochytají kořínky rostlin. Naopak rytím kolem stromku... celý příspěvek >
Ako znicit krtka a hryzca vodneho, 22.10.2009
Mám bígla, ten sem tam chytne krtka, ale nevím co je lepší, jestli mít zahradu rozrytou od krtků nebo od bígla. Rozdíl mezi nimi je ten, že zatímco krtek dělá hromádky tak bígl hrabe jamky.
Slivovice - kvas, 22.10.2009
Kvašení probíhá podle rovnice: C6H12O6--> 2C2H5OH + 2CO2 takže tak od oka(nechce se mi to počítat) z 1g cukru vznikne plus mínus 1/2 g lihu, hustota lihu je něco pod 1, mám dojem, že je to kolem 0.8, takže tak od oka z 1 g cukru vznikne tak plus... celý příspěvek >
Ke staré chalupě pod okna, 22.10.2009 Obsahuje fotku
Pro inspiraci, je to sice jako každý pes jiná ves, ale chalupa vypadá jako stará.
Cesmína obecná a japonská vrbička na hakuro nishiki na kmínku, 21.10.2009
Kmínek zůstane samozřejmě stejně vysoký. Co budou dělat větve a větvičky je jiná věc.
Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?, 21.10.2009
Můžu se zeptat k čemu je vlastně ten pytel dobrý? Aby chránil před mrazem pupeny nebo aby zabránil ztrátě vlkosti? Navíc když si představím ten pytel a neostříhanou meruňku ze školky, pokud to není špičák, tak ji to toho pytle nejspíš ani... celý příspěvek >
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 20.10.2009
Teplota 5°C pro ibišek kritická? No nevím, mám pokojové ibišky ještě venku, už na ně napadl i sníh, jedno dvě rána byla venku námraza a ibišky stále nasazují nové květy, ani poupata jim nepomrzla.
Plot z Habru - jaké sazenice?, 18.10.2009
Habr skvělá rostlina na živé ploty? A nepůsobí na vás ty velké plochy se suchým listím v zimě poněkud depresivně?
Založení trávníku ješte letos, 18.10.2009
Já se připojuji k tomu, že tráva roste i v zimě, samozřejmě neroste pod sněhem a když mrzne, ale pokud je třeba někdy teplejší období i během ledna nebo února, tak je vidět, že tráva trochu i když maličko přiroste. Taky během teplejších období v zimě... celý příspěvek >
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 18.10.2009
Mému  vlčákovi chutnají  všechny odrůdy jablek, ale musím jablko nejprve před ním nakousnout, pak má dojem, že je to lidské jidlo a žere jablko jak divý. O nenakousnuté nejeví zájem.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika