Příspěvky uživatele - gabula19

Jak trhat zrale jahody?, 6.5.2010
Dobry den, chtela bych se zeptat, uz mi cervenaji jahody a zajima me, jestli je staci jen odtrhnout a nechat ten stary stonek a nebo ho taky ustrihnout. Dale bych se rada zeptala jake odrudy, jelikoz jich je hodne, patri mezi ty nejsladsi a nejvice... celý příspěvek >
Rhododendron, co se mu stalo?, 21.4.2010
Koupila jsem hlinu s vetsim obsahem raseliny a pridala jsem ji, ale asi jak rikat Letos z toho uz asi nic nebude. Snad tento rok prezije v poradku. Hnojila jsem univerzalnim hnojivem. Ale koupim si primo na rhododendron. Dekuji
Rhododendron, co se mu stalo?, 21.4.2010 Obsahuje fotku
Dobry den asi pred 2 mesici jsem si koupila tenhle Rhododendron, nevim co je to presne za druh, nebylo to tam napsane jen, ze to ma mit ruzove kvety. Zasadila jsem ho do pudy, kde ne nej rano sviti jen asi 2hod slunce a pak az odpoledne ale jen... celý příspěvek >
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 21.4.2010 Obsahuje fotku
Takze jsem ji ustrihla tak jak mi radil p.Rony sice to bolelo, ale kdyz je to pro dobro stromecku, tak to chapu. Taky se mi ty hole vetve nelibily. Nahore jsem strihla jen tu jednu vetevku (s tou malou merunkou) tu druhou za ni jsem tam nechala, mam... celý příspěvek >
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 21.4.2010
Dekuji za rady je to Kosmatec - Delosperma cooperi.
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 21.4.2010
P.Josef jeste jste psal, ze mam vystipnout  nevhodne narostle letorosty, ktere to presne jsou? Dekuji. Pozdeji poslu foto s novym strihem, snad jsem to zvladla dobre
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 21.4.2010
Moc Vam dekuji p. Josef, co se tyce te merunky mate s p. Ronym naprostou pravdu, skoda, ze jsem na tento server prisla az nedavno, urcite bych poslechla a zastrihla bych ji drive. No nicmene uz je strihnuta, bude vadit, kdyz nezatru nicim ty rany? A... celý příspěvek >
Pomozte najit nazev rostliny. Dekuji, 21.4.2010 Obsahuje fotku
Dobry den dneska jsem si koupila krasnou rostlinu, kterou si chci dat do skalky, v obchode mi rekli, ze chce spoustu slunka, ze kvety se na noc zaviraji a pres den otviraji. Ma zajimave listy, jsou dlouhe a kulate viz obrazek a pripominaji mi spise... celý příspěvek >
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 21.4.2010
Tak zaprve bych chtela napsat p. Zahradkarskemu kaciri o co mu vlastne jde a proc se vubec zapojuje do diskuze, kdyz jen komentuje co kdo napsal, ale jeho nazor nebo snad nejakou radu jsem jeste necetla. Jsem rada, ze mi p. Wimpi oznacil co mam... celý příspěvek >
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 21.4.2010
Aha, tak ted jsem to pochopila skoro uplne, krome toho ohybani, nevedela jsem, ze se vetve musi i ohybat. Takze jeste jednou moc moc dekuji za rady
15-ti lety Cykas, 20.4.2010 Obsahuje fotku
Dobry den mame uz asi 15let Cykas. Pred par mesici jsem si vsimla, ze na listech jsou takove male zlute tecky a nevim co to muze byt. Nechtela bych o nej prijit, nevite nahodou co se mu stalo? Dekuji
Cykas co se mu stalo?, 20.4.2010
Dekuji moc za rady, taky uz jsem si rikala, ze ho v te zemi necham abych mu nepridelavala dalsi soky. Taky jsem slysela, ze cykasy maji celkem tvrdy orisek, takze by se z toho mel zotavit.
Jak sadit jahody, 20.4.2010
Dekuji moc, uz jsem to pochopila
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 20.4.2010
Takze p.Rony pochopila jsem to dobre, ze je teda zastrihnu tam kde mi to malujete na tom obrazku (myslite, ze stromecku se nic nestane, kdyz uz ma po odkvety?), celkem jsem nepochopila ty spici pupeny, to budou nejake druhotne pupeny? ktere by jeste... celý příspěvek >
Jak mam zastrihnout tyhle tresne?, 20.4.2010
No teda pane Wimpi at uz jste kdo jste, vy jste mi poradil nejlepe, vlastne (i kdyz tomu vubec nerozumin) s Vasim nakresem a popisem jsem naprosto pochopila co mam delat a jdu to udelat hned (snad se tresince nic nestane) Takze proste ho urezu presne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika