Příspěvky uživatele - mučenka

Neznámá trvalka, 20.5.2011 Obsahuje fotku
Ví někdo jak se jmenuje tato rostlina?  Již asi 10 let mi každoročně na zahradě vykvete  - ale název dosud neznám. Je nenáročná, mrazuvzdorná  - snadno se i rozmnožuje (oddenky?) Kvete mi nyní i v květináči na balkoně. Děkuji.
Rostliny na balkon, 13.4.2011
Naprosto souhlasím  -  s rostlinami ze seminek pro balkón mám rovněž špatné zkušenosti. Zaseji dráhá semínka - celkem nic z nich není a když,  tak začnou kvést až v létě. Proto si nyní nejprve   rozmyslím, co na... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 9.12.2010 Obsahuje fotku
ZA chvíli jsou vánoce,  takže nakupuji,  peču cukroví, uklízím, a takdělám všechno, co se asi má, nebo vlastně co se ode mne čeká. Jenže ... já miluji květiny,  a to ve všech   podobách (pokojové, balkonové, skalničky,... celý příspěvek >
Ochrana trvalek na podzim, 4.10.2009
Prosím o radu -  stříkat ,  kdy   a čím? Již několik let napadá v  mé zahrádce   plíseň zejména divizny,  vysoké ( různobarevné )  floxy a to v období, kdy ještě... celý příspěvek >
Begonie multiflora, 29.9.2009 Obsahuje fotku
Pěstuji bohatě kvetoucí drobnokvěté červené begonie multiflora. Ráda bych koupila hlízy begonií tohoto druhu, ale v jiných barvách (žluté, bílé),  ale nevím, jestli existují a kde bych je získala. Moje begonie jsou ostře červené se žlutými... celý příspěvek >
Myrta v zimě, 23.1.2009
Lepkavá myrta - opět škůdce - pravděpodobně puklice (mám s myrtou a puklicemi vlastní zkušenost)  Doporučuji použít přípravek Puklistop a použít dle návodu.
Puklice na převislých muškátech, 23.1.2009
Minulý rok jsem se snažila likvidovat  puklice na fikusech. Ochotný čtenář mi poradil Puklistop . Koupila jsem v Obi a zjistila 100%ní účinnost.
Orchideje, 30.12.2008
Měla jsem ten samý problém a zijistila jsem, že to jsou červci a proti těmto škůdcům existuje speciální postřik na př. v OBI - už nevím jak se to jmenuje, ale je to asi běžně k dostání i jinde.Červce (když nemám postřik nebo teď v zimě)... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 18.10.2008 Obsahuje fotku
Podobné
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 18.10.2008
Nádhera, úžasné. Letní ráno mezi tolika krásnými květy - to je pohlazení na duši. Tak to cítím.  Je v tom moc, moc, moc práce, ale kdo tohle dokáže - má se z čeho radovat.
Neznámá trvalka, 14.10.2008
Už jsem zase trochu chytřejší - moc děkuji .
Pochlubte se tulipány a narciskami, 14.10.2008 Obsahuje fotku
Mám spíše jen obyčejné tulipány, ale i ty byly hlodavci vždy zklidovány (chalupa, blízko pole atd.)  Před 4 roky mi manžel vyrobil z obyčejného králičího pletiva  (levné) obdélníkové misky  (velmi jednoduchá práce -... celý příspěvek >
rada, 14.10.2008
Přesně takový problém jsem měla. Teď už to znám a fotky mohu odesílat. Takže: po přihlášení v diskusním fóru odešlete svůj text. Pod textem (který okamžitě uvidíte) kliknete na: přidat obrázek.  Objeví se nové okno, kde bude upozornění: ... celý příspěvek >
Neznámá trvalka, 13.10.2008 Obsahuje fotku
Prosím o název mé dlouholeté trvalky. Kvete bohatě každý rok od června   (asi 50 - 60 cm dlohé stonky, dobře se množí semeny) ale nikdy jsem se nestarala   o název. Jestli nekdo ví, ať mi prosím  sdělí název. Děkuji
kroucená vrba, 13.10.2008
Kroucenou vrbu máme asi 20 let.  Čím je tato vrba starší, tím více podléhá chorobám. Již jsme ji i několikrát zmladili, ale stále žije - je mohutná a slouží nám jako mohutný slunečník (je nad lavičkou). Na jaře jakmile pozoruji černání lístků -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika