rada



mučenka - (27) - 173.133 (?)
14.10.2008 9:20

Přesně takový problém jsem měla. Teď už to znám a fotky mohu odesílat. Takže: po přihlášení v diskusním fóru odešlete svůj text. Pod textem (který okamžitě uvidíte) kliknete na: přidat obrázek.  Objeví se nové okno, kde bude upozornění:   procházet (to znamená   vašimi složkami s fotkami).  V   příslušné    sloze si najedete na fotku, kterou chcete odeslat, tu označíte a dole v tom okně kliknete na: otevřít.   Poté v otevřeném zahradním diskusním okně potvrdíte  (kliknete) : odeslat  (a čekáte). Fotka bude vložena (uvidíte pod svým textem). Snad podle tohoto laického popisu porozumíte a  podaří se. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

host - 167.250 (?), 8.10.2008 16:36, zobrazeno: 3003x

Dobrý den chtěla jsem poprosit nevíte co je to za kytičku jen doufám že se to podaří poslat moc to neumím

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 8.10.2008 19:56

Chcete-li vkládat obrázky, musíte být přihlášená.  Potom postupujte podle návodu - je to jednoduché. Určitě se najde někdo, kdo Vám poradí - je tu spoustu moudrých hlav.  Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
mučenka - (27) - 173.133 (?), 14.10.2008 9:20

Přesně takový problém jsem měla. Teď už to znám a fotky mohu odesílat. Takže: po přihlášení v diskusním fóru odešlete svůj text. Pod textem (který okamžitě uvidíte) kliknete na: přidat obrázek.  Objeví se nové okno, kde bude upozornění:   procházet (to znamená   vašimi složkami s fotkami).  V   příslušné    sloze si najedete na fotku, kterou chcete odeslat, tu označíte a dole v tom okně kliknete na: otevřít.   Poté v otevřeném zahradním diskusním okně potvrdíte  (kliknete) : odeslat  (a čekáte). Fotka bude vložena (uvidíte pod svým textem). Snad podle tohoto laického popisu porozumíte a  podaří se. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika