Příspěvky uživatele - mučenka

Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 12.10.2008 Obsahuje fotku
Konečně vložím obrázek begonie multiflora - červená
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 6.10.2008
Pěstuji mimo jiné i balkonové begonie - poněkud netradiční begonie multiflora - (červené.). Nevím, jestli existují i v jiné barvě - zatím jsem se s nimi nesetkala. 
muškáty, 2.10.2008 Obsahuje fotku
Foto
muškáty, 25.9.2008
Pěstuji sytě červené velkokvěté muškáty již mnoho let a mám s tím dobré zkušenosti. V říjnu muškáty ostříhám (ponechám výhonky ási 15 cm), oberu všechny listy a uložím ve sklepě.  Celou zimu nezalévám. Pár ustřižených výhonků zasadím dost hustě... celý příspěvek >
sundaville red, 17.9.2008
Dosud mám na balkóně a až klesne teplota natrvalo - dám květináč na chodbu a budu m í r n ě   (opravdu mírně) celou zimu zalévat.  Rostlinu jsem již zdárně řízkovala - a rozdala sazeničky. Mám ji tři roky. Pěstuji podobně jako... celý příspěvek >
Puklice na fikusech, 19.8.2008
Dík za rady,  vyzkouším Karolina
Puklice na fikusech, 12.8.2008
Snažím o pěstování bonsaií a mám převážně fikusy    (beniamin).    V červnu se  na rostlinách objevily puklice a žádným postřikem jsem se jich nedokázala úplně zbavit. Vždy některá  někde přetrvá a dál se... celý příspěvek >
Kompostování jedovatých rostlin, 28.7.2008
Prosím o informaci. Na zahradě mi roste hodně náprstníků (stále se vysemeňují) a i když je všechny růst nenechávám,  kvete jich hodně. Po odkvětu je většinou házím na kompost -(kompostovou hlínu používáme na zeleninovou zahrádku, na skalky a do... celý příspěvek >
Neznámá, 20.4.2008
Pokusne vlozeni obrazku (nesouvisi s tematem)
zazimovani begonie, 10.12.2007
Venkovní begonie ihned po prvních mrazících vyjmu z hlíny (rašeliny), nechám uschnout a zabalím každou zvlášť do novin (dříve jsem používala suchou rašelinu nebo suché hobliny) a uskladním v suchém sklepě. Na jaře begonie nechám naklíčit v teple na... celý příspěvek >
Třemdava bílá, 20.11.2007
Pozor na kvetoucí Třemdavu. Otřela jsem se o kvetoucí rostlinu a květ se mi krásně otiskl na lýtko (palčivý pocit), takže jsem 2 měsíce byla jako tetovaná.
Begonie mají červy, 13.10.2007
Hlízy begonii mají červy  a jsou samá chodbička. Mám je namořit před uskladněním? A čím? Prosím, poraďte. Karolina
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika