Příspěvky uživatele - G.Rast

Prosím, poznáte někdo tuto rostlinu?, 27.5.2011
dobrý den, je to skutečně hebíčko. Již několik let jich na zahradě máme několik a je zajímavé, že ačkoliv vypadají skoro stejně, je každá jiná. Naše zkušenost po této zimě je takováto - zimu na slunném místě přečkaly nezakryté, pod sněhem. Jarní... celý příspěvek >
Jak řezat růži na kmínku?, 14.8.2009
hledal jsem skupinu a snad jsem tu dobře.  S růžemi toho moc neumím a tak sbírám informace kde se dá.  Vysadili jsme keřové růže a protože z nich chci mít keře kolem 0,5 metru výšky zajímá mne, kdy je vhodné zkrátit jejich výrostky a jakým... celý příspěvek >
tuje, 19.3.2009
k předešlým odpovědím bylo tu hodně pravdy. Jenže kolega neuvedl pro jaký účel tůjky chce vysadit. To by měl zvážit předem.  A jak daleko od plotu vysadit Smaragdy? Podle mne asi tak : máte-li dřevěný plot, tak asi v takové vzdálenosti, kolik... celý příspěvek >
škůdci na kaktusu, 5.2.2009
tak jsem si to pročetl ale nevyřešili jste jádro problému - ty malý červíky. Něke to tu mám jak se jmenují, já je míval dost často po přesazování u kaktusů. Doporučuji přípravek Confidor 70 WG, stačí 10 gramů na 100 litů vody a máte po problému.... celý příspěvek >
zalévaní tuje, 1.10.2008
Ještě k tomu hnojení při přesazování - moje zkušenost je, že pokud se vše dělá přiměřeně, rostlinkám to jenom prospěje. Například já jsem k tůjkám při přesazení dal trochu hnojiva a tujky to akceptovaly. Při dalším přesazování jiných tůjek dala... celý příspěvek >
zalévaní tuje, 29.9.2008
ještě se vrátím k zalévání tůjek.  Je možné, že tůje (Smaragdy) které normálně rostou na zahradě začnou hnědnout v místech, kde jsem je zaléval vodou? Zaléval jsem je totiž letos tak, že jsem je postřikoval přímo do "zeleného".... celý příspěvek >
živý plot, 4.5.2008 Obsahuje fotku
Zdravím všechny.  Také jsem si zakládal živý plot s podobným požadavkem a pročetl jsem snad stoh papíru než jsem se rozhodl pro Smaragd vyloučil jsem ptačí zob a podobné již zde jmenované. Co mne k tomu vedlo? Smaragd roste "poměrně... celý příspěvek >
Tuje Smaragd, 23.4.2007
Díky za radu, vysázel jsem cca 63 tůjí Smaragd, řádně zalil a zalévám. Samozřejmě jsem novým ale budu  už i častý hostem Zahrady. Díky.
Tuje Smaragd, 19.4.2007
Zdravím všechny zahradníky a zahrádkáře. Při  pěstování tůjí Smaragd zjišťuji, že názorů na jejich pěstování je dost a dost. Pokud tyto tůje vysázím zhruba 75 cm od sebe v úmyslu vytvořit jakýsi živý plot o výšce cca do 3-4 metrů nevím přesně,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika