Příspěvky uživatele - Janst

Pilatka švestková, 15.4.2019
Calypso se mi minulo. Mužu použít na slivky proti piliarke slivkovej Decis Protech na okrasné rostliny? Toho mám hodne.
Jak prořezat leta neřezané jabloňe, 14.3.2019
Hrubé kostrové konáre nerežte.Mužete jenom tenké do 5cm a to jenom každý pátý až desátý konár a hlavne rez udelejte v léte, konec července, když budete rezať teď budete mít vlky.A pokuste se ošetrit rány, muže tam vniknout choroba.Nespechejte,... celý příspěvek >
Určení odrudy, 30.1.2019
Je to dobrá odruda.Jablka jsou chutné mekké, výborné.Teď v na konci ledna.
Určení odrudy, 20.11.2018
Proti zdrobňovámí je probírka a řez.Měli jsme třešeň a Méela drobné plody tak jsem uřízl jedem kostrový konár nekdy v červen-srpen a na rok mela na pořád jednou tak velké plody.Skusil bych to taky na jabloni.Uříznout jeden... celý příspěvek >
Určení odrudy, 9.11.2018
Je tam taky žluté jablko, to je takové zeleno žluté, po celé ploche, slabo zelené, víc do žluta.Asi to bude zvonkové.Má slabo výraznú chuť, Spartan je o moc chutnejší.
Určení odrudy, 6.11.2018
Že, Spartan.Nejvíc se mi hodí popis v pomologii na Spartan. takových barevne není mnoho druhu, možná 5.Dobré jablko, kilo na posezení bych zjedl. V sadech to bylo hodne pestováno pred rokem 1989. V jedné opuštené zahrade to roste samo od sebe ani... celý příspěvek >
Určení odrudy, 6.11.2018 Obsahuje fotku
Jaká muže být toto odruda? Červené, tmavočervené, místami až jako by do černa, po rozkrojení, oloupání má slabě zelenkavý nádech, jen jedno jablko mělo zatým po rozkrojení červený nádech ale to byla asi nejaká chyba.Chuť nic moc ani kyselé, spíš... celý příspěvek >
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 31.10.2018
Když bude na tom Idaredu to co je zelené žluté potom by to mělo být chutné jablko.
Figovník Peretta, 31.10.2018
Takže jedine pletivový koš.Zatým ho ani ven nebudem dávat, presadím ho do 10l kýblu ale dám nejaký lehký substrát, asi nesnáší hlínu.
Lucasova, 26.10.2018
Čeče, kdyby se Masarykovi podarílo udelat československý národ, tak by se tady takto psalo i v Česku. Když už jste tady, která hruška vydrží v zime nejdýl?
Nové odrody jabloni, 26.10.2018
Mel jste to napsat podle abecedy ty názvy stromu. A to si pamatujete kde kterou odrudu máte vysazenou? Ja mám udelaný plánek zahrady a zapsané kde je jaký strom.
Lucasova, 26.10.2018
S tým nemá Gusto nic společné, je to tak že je nejlepší.Všetky hrušky majú podobnú chuť len táto je výnimočná. Která hruška vydrží dlouho, neco jako Idared medzi jablkami.? Proč taky nepíšete česky?
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 23.10.2018
To ste ma potešili.Oni pomaly očervenievajú a žlknú aj vo vnútri na stole.Každý rok nebývajú takéú veľké a silno červené ale tento rok na slnku tak očerveneli, skoro až do tmavočervena. A veľa ich opadalo v tom silnom teple, až keď sa trochu... celý příspěvek >
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 23.10.2018 Obsahuje fotku
A co toto? To by se už na Idaresd podobat mohlo. Je to z toho jistého stromu, jen jsou menší a nevybarvené.Vetšina je taká pekná jako ty nahore, probírku jsem nedelal.  Na to musí být aj talent, na to pěstování. Jen doufám že to nebude... celý příspěvek >
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 23.10.2018 Obsahuje fotku
Bylo by i foto. Pinova je od nej tvrdší, má mene šťávy ale je sladká, dobrá. Tento Idared má 9cm prumer. Je dost chutný, už zralý. Pan IH je z jihu.Jakéj má on Idared.Když je zralý mel by být chutný.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika