Příspěvky uživatele - Janst

Doporučte odrůdu ořešáku, 5.9.2018
Co jiste, u vás na tržnici musejí mít taky takové orechy. Jen nikto nrekne jaká je to odruda, koupil jsem kilo na jar zasadím zo pár.
Doporučte odrůdu ořešáku, 5.9.2018
Dnes jsem koupil na tržnici velké orechy jako vejce nekteré i vetší.Co to je za odrudu ví nekdo?
Určení odrůdy švestky, 5.9.2018 Obsahuje fotku
Vedel by nekdo určit odrudu, jsou veliké, ani sladké moc ani kyslé.
Množení vinné révy, 30.8.2018
Prvý krát z takových řízku jsem množil hortenzii.Konárik 50cm jak byl ulomený jsem v listopadu dal do lahve asi 10cm vody v chladném sklepe a na jare už byli korínky. Nedávno jsem sadil červený ribíz z odrezku a ujal se dobre.Prímo na... celý příspěvek >
Rozmnozovanie potapanim, 28.8.2018
Píšu nekde že po roku, nekde že po dvoch rokoch ale když ji nebudete jinam presázet tak je to jedno, nechte ji dva roky napojenou na materskou rostlinu.. 
Figovník Peretta, 28.8.2018
A co hryzec? Napadne kořeny hryzec když to obsahuje latex?
Existuje menší ořešák?, 17.8.2018
Taky bych chtel ořech na MM106.Záhradníctvo Limbach ponúka mini ořechy výška do 2m ale zase úroda bude malá.
Uz nekde uzraly tresne?, 26.7.2018
A jak si založím matečnici pro kopčení? Co to je roubovanec ořešáku? To jako že jabloňové pruty jste zapíchnul do zeme a ujali se? To delám každý rok když strihám stromky, zapíchnu nekolik prutu do zeme aj vyraší lísty ale potom uhynou a... celý příspěvek >
Figovník Peretta, 24.7.2018
Zajímalo by me že kolik fig se vám urodí prumerne na figovníku za rok a nebo je to jenom na okrasua.
Kam mizí holovouské šlechtění, 24.7.2018
Tento rok se mi podarilo uhodnout termín postreku obalovače jablečnýho, nejsou žádné dírky zatým. Stríkal jsem podle doporučení Floraservis sk. Je i v Česku taková služba co radí zahradkárum kdy se má postrikovat stromky?
Uz nekde uzraly tresne?, 24.7.2018
Trešne a višne se dají množit rízkováním a potápením? To se mi povedlo jenom s ribízem a s jablonemi to skouším a ne.A jak to udeláte to kopčení u ovocného stromu, máte tak nízko konáre že je mužete zahrabat do zeme.
Uz nekde uzraly tresne?, 24.7.2018
Nechce se mi nad tým hlavu lámat.Na co je tady web záhrada cz.
Uz nekde uzraly tresne?, 24.7.2018
Takže Colt je taká jak Mahebka nebo i vetší.
Uz nekde uzraly tresne?, 24.7.2018
Tak v té dobe podle datumu kdy jsem to psal není težké určit jaká je to odruda, ne.
A co vaše višně?, 28.6.2018
Jak je to s červivostí višní, prí jsou menej napádaná jako trešnňe.Mám Meteor Korai a neregistruji červy, možná jedna dve višne z celé urody.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika