Příspěvky uživatele - Janst

Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 19.10.2018
Kupoval som Idared, červený je z vetší části, nekteré co byli ve stínu ostali zelené, nekterý rok mel málo šťávy ale tvrdý moc nebyl, ted jsem ho zaléval vodou.Že by to nebyl Idared, doufám že jo. Loni nebylo nic byl mráz, hodne vyrostl a ješte loni... celý příspěvek >
Lucasova, 19.10.2018
Lucasova -nejlepší hruška, chuťove,lepší jako Boscova. Jen staré druhy maslovek byli lepší ale ted už nikde nejsou.
Hromada malých brouku na strome, 19.10.2018
A to ta ploštička bude na strome cez zimu? Nic ji nesežere?
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 19.10.2018
Práve že ta chuť mi vyhovuje, má taky hodne šťávy. Ani Rubín nebyl tak dobrý ani Denár a Ontário už vubec ne. Idared domácí mám na mysli ne ten z Tesca. Je to dost mekké jabko na zakousnutí a vubec nehnije. Jak vy konzumujete jabka,... celý příspěvek >
Sezona výsadby ovocný stromků začala, 19.10.2018
V záhradníctve som doteraz kupoval priamo stromky.Raz mi predali inú odrodu slivky ako som chcel.Vloni jsem kupoval prvý krát cez internet Lumigrín, strašne drahé je to tam ale meli všechno a kvalitné, jen Rubinola a Admirál byli malinké 25cm, no ted... celý příspěvek >
Sezóna 2018 a zimní odrůdy, 19.10.2018
Letos mám nádherné, výstavné Idaredy, velké,červené tak 8-10cm, to je nejlepší jablko chuťove kjaké jsem kdy mel, je to jen M9 ale bylo za tri bedýnky. Ješte si porídim MM106 Idared, ale nemám místa zatým. Ontártio je malé, plody malé, ale... celý příspěvek >
Povolení na čerpání vody z vlastní studny, 19.10.2018
To sa týka nových studní ale jak zlegalizovat staré studny 30,50,100 leté studny.
Povolení na čerpání vody z vlastní studny, 19.10.2018
Hydrogeo posudky jsou nutné až když se čerpá ze studny nad 1200m3 za měsíc napr. pro nejaký penzion kde je 50 lidí ale naco povolení na malé studny.Pro malé studny, pro jednu domácnost, tam vydáva povolení jen váš obecný uřad a ten nemá ani... celý příspěvek >
Povolení na čerpání vody z vlastní studny, 19.10.2018
Voda je všude nejen v sousedove studne. Všude je nejaký potok nebo řeka a spodný voda je až na urovni potoka.Stačí se prokopat pod uroveň potoka a máte vodu.Soused má kopanou studnu a když zaléva zahradu, vyčerpe studnu uplne asi 2m3 za hodinu a... celý příspěvek >
Povolení na čerpání vody z vlastní studny, 16.10.2018
Už jsme rozdelení češi a slováci ale zákony máme blbé jako kdyby jsme byli pořád spolu, čím to je?
Povolení na čerpání vody z vlastní studny, 16.10.2018
Na Slovensku taky už v roku 2004 ale teď k tomu pribudlo vybavit každých deset let povolení na čerpání vody. Jinak jenom ručne s kýblikem. 
Hromada malých brouku na strome, 16.10.2018
To bude ona.Veľa je tých tmavočervených a sem tam tie druhé.To sú samičky tie tmavočervené? Na ibišteku jsem si je v sobotu všimnul až jsem se lekl a hned jsem je postríkal, nemel jsem nic jiného poruke jenom naftu ve spreji.Zahynulo jich kopu... celý příspěvek >
Povolení na čerpání vody z vlastní studny, 16.10.2018
Aby jste s tým počítali nebo pokuty budou mastné.
Hromada malých brouku na strome, 16.10.2018
Ja že už nekdo takového zažil teď na podzim takové brouky, nic nežerou na strome, jen se tam zhromaždují, líhnou se, párej se, nebo se jen tak vyhřívají, nevím.Vypadají jako malá klíšťata mírne nacecaná ale behají svižne skoro jako mravence. A ješte... celý příspěvek >
Povolení na čerpání vody z vlastní studny, 16.10.2018
Pokud budete chtít čerpat vodu z vlastný studny budete muset mít na to povolení, povolení se vydáva na deset let.Studna bude musdet být skolaudována se stavebným povolením.Staré studny se budou muset kolaudovat dodatečne a pokud neprojdou zakáže se z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika