Příspěvky uživatele - Janst

Uz nekde uzraly tresne?, 12.6.2018
Jaké jsou podnože na trešne takové malé neco podobné jako M9 u jabloní.Burlat mám Vtáčiu a Kkaštanku nejaký menší podnož koruna má 4X4m, neco menšího bych chtel.
Uz nekde uzraly tresne?, 12.6.2018
DObrý popis, vidím že do třešní se rozumíte líp jako do jablek.Třešeň je nejlepší ovoce a nesklame.Teď pred týdnem byli na tržnici moc veliké srdcovky, jaká je to odruda? A taky višne takové chutné ne moc kyselé jaká je to odruda, nebo prodejci nic... celý příspěvek >
Figovník Peretta, 7.6.2018
Kúpil som ho vlani na podzim byl bez listu, v pivnici prezimoval. Já myslel že je to kvuli premokrení pudy, prestal jsem ho moc zalévat. Zatým neroste. Má takové pěet laločné listy aj ten Brown má takové?
Uz nekde uzraly tresne?, 4.6.2018
Letos byli Kaštanka a Burlat prezrále již 25.května. Kaštanka vydrží lépe na stromě, Burlat chytal hnilobu.Má nekdo Karešovu, jaká je to odruda v porovnáni s temi dvoma.Zajímam se o brzké kvuli červivosti i kyž Van me láka to je supr trešeň.
Figovník Peretta, 4.6.2018
V loni jsem koupil figovník Peretta, jiný nebyl, posadil jsem ho do 5l kvetináče, byl vysoký cca 50cm, teď vyrost asi 15cm jenom na koncích, z bočných stran neroste ,a na listech má nejaké pavučinky -choroby, psali že figovník nemá choroby, byla... celý příspěvek >
Vodou proti voškám, 23.5.2018
Mšice zanášejí mravce když dám na kmen pásku a na to Chemstop mravce se tam nedostanou a mšice slunéčka-lienky požerú ale teď nevidím žádné slunéčka, azijské slunéčka požrali naše a pred dvoma lety byla tuhá zima a azijské vykapali a teď nejsou... celý příspěvek >
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 18.4.2018
Nejlepší kočka je klasická venkovný šedé barvy, žádné šlechtené lemry, taková loví nejlépe, musí být porád venku i v zime, v zime ji treba prikrmovat ale v lete jenom málo, taky kocour loví dobre.Zatým ted na jare nepozoruji žádné rytí. 
Klamita jménem jmelí střední Morava, 18.4.2018
Ješte jsem nevidel jmelí tak nízko, u nás je jenom na vysokých stromech tak 30 metru nad zemí.Kdo tam za tým poleze.
Mulčování ovocných stromů, 16.4.2018
Mulčovaní odebírá dusík proto tam nic neroste je treba hnojit dusíkem. ale ovocné stromky mají hluboko koreny nemelo by jim to vadit.
Klamita jménem jmelí střední Morava, 16.4.2018
Tak máte aj jmelí aj jabka, máte výhodu.Jmelí mužete prodávat, vydeláte.
500 m.n.m - jaké jabloně vysadit?, 16.4.2018
Hlavný problém jsou jarné mrazíky v takové výšče, vetšinou to všechno vymrzne.
Polokmen ze čtvrtkmenu, 16.4.2018
To byla reakce na Lídu.
Nájezdy hryzců = pletivo neúčinné, 16.4.2018
Udelal jsem koše z králičího pletiva oka asi 20mm.Rozmery50x 50x50cm, koš vyčuhuje cca 5cm nad zemí, má poklop z toho istého pletiva ale zatým jsem ten poklop neutesnil, spoléhám že tam ten hryzec nevleze ale kto ví.Jenom taký malý koš pro začátek... celý příspěvek >
Polokmen ze čtvrtkmenu, 13.4.2018
A kdy odstřihnout, na další jaro nebo letos počas vegetace?
Polokmen ze čtvrtkmenu, 13.4.2018
Vy jste odborník a co na další rok.?Skrátí se bočné vetve a taky terminál a na terminálu když nechám jeden puk tak ostatný mám vyslepit?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika