Příspěvky uživatele - kladikus

Infračervená žárovka a ochrana květů (plůdků) před mrazíky, 30.4.2021
S tím infrazářičem to není asi špatný nápad. Alespoň část úrody by to mohlo ochránit. Hodně tepla ochrání právě ta zástěna proti profuku. Mě napadla taková možnost, že si dát pod stromy(kousek dál od koruny) do země patky a do nich dávat... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 22.3.2020
Jak má být u tebe -12°C, což je o 5° méně než u mě, tak to je pořádně chladné místo. Co vím, tak Bergeron na Morávce(obec, která patří u nás k těm chladnějším) ještě není rozkvetlý. Má teď pár nalitých pupenů. Prý se pěstuje s úspěchem i v... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 22.3.2020
Dělám pokus. Půl Viccotu(meruňka) jsem obalil jednou vrstvou netkané textílie. Druhou nechal neobalenou. Výsledek dám vědět.
A je po meruňkách, 21.3.2020
tak furt jsem dofal, že ten příští týden "nebude". Dnes má být -3. Z pondělí na úterý -7... Plně rozkvetlý a i opýlený Viccot letos nebude. Leskora ještě neotevřela květy. Tak snad nějaké meruňky letos budou.
A je po meruňkách, 16.3.2020
Zdá se, že to květy přečkaly. Ohnědlé po mraze nejsou. Plašil jsem zbytečně. Ale i tak díky za podporu a povzbuzení. Jsem trochu lepší začátečník a přiměřeně k tomu jsem i netrpělivý... :) děkuji
A je po meruňkách, 15.3.2020
Ta předpověď nemusí být vyloženě špatná. My tu právě máme taky jakýsi chladný bod ve vesmíru. Jsme na jedné straně řeky a rodina, co je na druhé a za lesem má někdy až o 5°C více. Tedy, jen při mrazench. My máme třeba -7 a oni -2. Vadnost některého z... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 15.3.2020
No,  -7.4°C. Nejméně 3 hodiny -7.
A je po meruňkách, 14.3.2020 Obsahuje fotku
V noci májí být zase -3°C. Pupeny jsou takové už před otevřením. Vidím to bledě... Myslíte, že to pupeny přežijí?
A je po meruňkách, 5.3.2020
Okres F-M(nikoliv kopce) celou noc -1 a nad ránem -4.3°C několik hodin. Pupeny byly již venku... Tak zase možná za rok.
Výsadba smrku, 26.7.2019
Děkuji Zkusím tedy pohledat a šišky prohledat. Nepotřebujeme mít stromek 2m vysoký. Teď máme umělý a tak 60cm vysoký. Vyhovuje nám to. Nějak takový chceme, ale živý. Do této výšky to vyroste tak za 3-4roky. To je ok. Jistě, nevíme, kolik... celý příspěvek >
Výsadba smrku, 25.7.2019
Zdravím ve spolek. Mám nevyužitý kus záhonu. Napadlo mne, že si založím svou soukromou školku na smrky pro vlastní potřebu. Budou na vánoce. Chtěl bych se proto zeptat, ve kterém období smrčky vysadit? Jak získám výsadbu? Nechci sazenice... celý příspěvek >
Hmyz na třešni, 12.5.2018
děkuji. Nalezl jsem ho právě mezi listy, které jsou velmi ožrané. Strom má 3 roky, tak to právě řeším. Je půl května a docela je to ožrané(5-10% listů). Do podzimu je ještě daleko :)
Hmyz na třešni, 12.5.2018 Obsahuje fotku
Zdravím, mohli byste mi prosím pomoci určit hmyz, který mi lozí po třešní? Je škodlivý? Dá se ho nějak případně zbavit? děkuji
Síran draselný a brambory, 3.5.2018
Tak políčko zaplevelené trochu bylo... Hnojila to nejspíše cereritem před sadbou a mooožna trochu gran.kravského hnoje. Toto používála. Víc nemohu tvrdit stoprocentně. Ale napadlo mne, že udělám celkem 2 řádky s hrobečky, a 2 bez. A porovnám.... celý příspěvek >
Síran draselný a brambory, 3.5.2018
Opravdu je to tak, nijak zvlášť mě ty brambory nebaví. Pracné to je relativně dost. Je to mindrák z dětství. Nicméně ty loňské brambory bych normálně vyhodil. Takže proč je nedat do záhonka? :) Rajčata a papriky mne opravdově baví, to ano
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika