Příspěvky uživatele - kladikus

Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 18.7.2017
Zdravím Chtěl bych se s vámi poradit, na co si dát pozor při koupi vřetenové sekačky? Zahrada je 13x16m a tak je benzín či elektrika zbytečná. Tupí se ty nože? Dají se vyměnit? Nabrousit? Dá se nastavovat výška sečení? Sběrný koš... celý příspěvek >
Skvrny na hrášku, 13.7.2017
děkuji a je člověku jedovaté
Hlávkový salát, 13.7.2017
Dobrý den Ve skleníku jsem zasadil salát Adanial a Casiny někdy v dubnu. Rostlo to dobře. Sklízeli jsme jen listy a ten kel nechávali. Většinou na něm vyrašily další lístky. Někdy v červnu se začal vytahovat do výšky. Předpokládám, že kvůli... celý příspěvek >
Skvrny na hrášku, 13.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den Na listech hrášku se mi vyskytl takový šedobílý povlak. Nejprve skvrtny, pak celé plochy. Je to plíseń? Z 90% to nepřechází na lusky. Ale ty spory tam asi budou. Mohu konzumovat takový hrášek? Ruce se těch lusků dotýkají, a pak... celý příspěvek >
Kedlubny - hrubý kel, 8.7.2017
takže to mohu vytáhnout aby to nevyčerpávalo půdu, a neřešit to?
Kedlubny - hrubý kel, 8.7.2017
Dobrý den Chci se zeptat, kde jsem udělal asi tak chybu? Vysel jsem na jaře kedlubny giganty a většina je již pořádně buclatá. Zatím to nedřevnatí. Ale několik rostlin se vyvíjí tak, že místo aby to buclatělo, tak ten kel bytní. Je hrubý jak... celý příspěvek >
Co je s listy na těch feferonách?, 2.7.2017
nechtěl jsem to dopředu naznačovat, ale mě se opravdu zdálo, že ta ztráta zelené listové plochy, to zašedlé, se objevilo v době, kdy začalo intenzivněji svítit Slunce. Chtěl jsem ale slyšet nějaké potvrzení. Nemám s tím opakovanou, tedy potvrzenou,... celý příspěvek >
Co je to na těch listech?, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den mám třetím rokem hrušeň konference. A předchozí 2 podzimy se na listech objevily takové podivné výstupky. Nejprve byly listy rezavé. Prakticky na každém listu bylo trochu rezavého. Prý je to nějaký kykyris co přezimuje na... celý příspěvek >
Podivné zrnka čehosi na listech okurky, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den Ve skleníku pěstuji salátové okurky(Viktorie). A na "každém druhém" listu se vyskytly tyto zrnka čehosi. jsou nejčastěji na horní straně, ale nezřídka i na té spodní. Nevím, kde se tam vzaly. Jestliže jsou i na spodní, tak je tam asi... celý příspěvek >
Co je s listy na těch feferonách?, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den Začínám s pěstováním feferonek-kozí rohy. Dostal jsem 10 rostlin v zahradnickém substrátu(prý novým) a když jsem měl rostliny za oknem, tak některým rostlinám vybledly některé listy do šeda. Zespod list byl ok, ale z vrchu třeba třetina... celý příspěvek >
Ořez jabloně, 1.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den Chci se prosím zeptat, jak byste mi doporučili zakrátit letorosty na těchto větvích? Jedná se o jabloň. A kdy ji prostříhat? Jabka jsou nyní velká jak trochu větší pingpongáč. Ještě dodám, že stromek je vysazen na jaře... celý příspěvek >
Kopřivová jicha, 7.5.2017
ano, na hnojení bych to chěl. Na dodání dusíku. Děkuji za povzbuzení, jdu to naložit :-). Vím, že to smrdí pekélně. Ale to hnůj taky. A kravince taky. A i ty slepičince :) A jak to vše po tom krásně roste...
Kopřivová jicha, 5.5.2017
Zdravím Chci zajít pro kopřivy a udělat si jichu na zeleninu(rajčata, kedlubny, jahody, papriky, okurky, ředkvičky, hl.sáláty). Ale na zahradě mi roste i bršlice. Je to už docela vysoké. A tak se ptám, dá se udělat dobrá jícha také z bršlice?... celý příspěvek >
Rozměry tunelu?, 17.4.2017
ok, velice děkuji za typ
Rozměry tunelu?, 17.4.2017
Zdravím Chci udělat tunely na záhonky pro urychlování zeleniny. Jaké rozměry používáte?(výška x šířka) Pěstuje se ředkvička, kedl.gigant, kedl.fialové, mrkev, česnek, cibule študgartka. děkuji
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika