Příspěvky uživatele - kladikus

Česnek v únoru do země?, 1.2.2018
Loni jsem taky trefil čas přesně na den, kdy pak začala skutečná zima. Ale teď jsem se na to vybodl... Dneska jdu sadit. Proč by se nemohl nechat česnek patřičně déle v zemi, aby měl větší velikost? Nebo ony ty natě začnou uvadat vždy ve... celý příspěvek >
Česnek v únoru do země?, 30.1.2018
pardon, mám za to, že česnek vysázený na jaře je akorát později. On bývá i menší??? Toto mi nějak uniklo...
Popisky rostlin do květináčů, 30.1.2018
Zdravím :-) Venku mám v sezoně 10 velkých květináčů a v nich papriky a rajčata. Chci si u každé rostliny dělat poznámky jak ji přihnojuji, kolik má květů a kolik plodů. Prostě takovou statistiku, abych mohl trochu zefektivnit pěstování.  A... celý příspěvek >
Česnek v únoru do země?, 30.1.2018
Asi často opakující se téma, ale nějak jsem nenašel přesně tu odpověď, kterou bych čekal. Na podzim jsem se vybodl na sazení česneku. Asi jsem udělal dobře, neboť sousedovi už 2 týdny leze ze země. Na podzim jsem si řekl, že bych jej zasadil... celý příspěvek >
Dusikaté vápno a Dusičnan vápenatý, 14.1.2018
Zdravím Prosím o vysvětlení, je to to samé? Popř.lze na hnojení zaměnit? Hnojilo by se česnek, cibule, kedlubny, mrkev, dýně, hlav.salát, košťálová zelenina, ředkvičky, rajčata, papriky, čili. Stále se učím a zimu využívat k přivzdělávaní se.... celý příspěvek >
Kdy se dává hnůj?, 14.1.2018
mohl bych poprosit o nějaký tip na nějakou literaturu, nebo stránky, které jsou důvěryhodné, o zeleninových tratích? děkuji
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 26.11.2017
Zajímavé. Asi an tom něco bude. Nicméně pracnost pletí a okopávaní je větší než přikoupit 4ks sadebních palic navíc stojí 75kč. Okopávaní a pletí určitě za tu sezonu vydá za více než 2h. Pokud se ohodonotím na 75kč/h, a vzal-li bych si v práci... celý příspěvek >
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 26.11.2017
Děkuji všem za názory, postřehy a zkušenosti. Co se týče vody, té máme na zahradě dost - hluboká studna... Můj postřeh je ten, že pod netkanou černou je vlhko déle, i když na to svítí letní slunce, než na záhonech, kde černá není. Ovšem... celý příspěvek >
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 25.11.2017
Zdravím Prosím zkušené o jednu radu. Přišla za mnou babička, že když včil na podzim dám na záhonek netkanou textílií, tak tam pod ní budou přezimovávat myši. Bylo by mi to jedno, ale chci pod tu textílií zasadit česnek. Žerou myši a jiná... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 12.11.2017
Ekonomika v pěstování by měla hrát významnou roli. Ovšem ne zásadní. Pěstování se finančně neoplatí. A jak před těmi skoro 5ti léty tady někdo podotkl, tak hodně záleží, co kdo podědí po předcích. Třeba skleník, rýč, lopatu, gracu, kolik, dráty na... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 12.11.2017
To je pěkné téma. V podstatě hodně záleží, kdo kde bydlí a kde nakupuje. A od koho jeho prodávač nakupuje onu zeleninu. Záleží, na jakou odrůdu člověk v obchodě natrefí. A taky po jaké odrůdě semínek sáhne. Co se týče chuti svého vs. z... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 11.11.2017
Mám ještě jeden dotaz. Proč se nedoporučuje používat směs koblížků a pilin/hoblin z pod koní? Zjistil jsem, že ta stáj, kde bych chtěl odebírat, tak používá jako podestýlku právě piliny/hobliny(nevím co to je). Byl jsem to tam obhlídnout a viděl... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 9.11.2017
Začátečník asi nejsem, ale mám spoustu mezer ve znalostech. Jedna z věcí, které musím dohnat je určitě hnojení. Sice něco vím, ale neznám třeba míru hnojení. A taky nevím, co čím hnojit. Jak je vidět i v tomto vlákně, co člověk, to názor. A na mě jde... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 9.11.2017
Nechám se klidně zlákat na menší tloušťku :) Aspoň se tolik nenadřu :) Od oka na výšku jednoho kobližku by mohlo být OK? :) děkuji
Koňský hnůj?, 9.11.2017
připojil bych se k tomuto dotazu. Co se zbytkem výluhu z bršlice? Mám to asi 2měsíce v sudu a je toho tak 50L. Je tam i nať. Tu bych klidně mrskl na kompost. Ale co s tou vodou? Nalít ji na kompost taky? Nebo do skleníku-příští rok budou zase... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika