Příspěvky uživatele - mirkl

Keřová višeň, 7.7.2019
mě letos poprvé zaplodila Carmine Jewell a půjde ven, plody hodně kyselé a trpké.
Mšice na švestkách a rynglích postřik, 9.6.2019
stačí oleokol a je po mšicích
Papriky 2019, 4.2.2019
pěstuju ji každej rok, není velká ale zase je jich na keři víc a je i rannější než klasické kapie, jsou docela chutné i sladké, používáme i na gril.
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 8.12.2018
nechápu ty podrážděné reakce, je to vcelku normální jev že pálivé papriky pěstované se sladkými, přestávají pálit a naopak, sladké pálí, proto už je ve skleníku nepěstuju dohromady.
Citroník, 3.11.2018
těch 12 stupnů je až moc, já zimuji při 2-6 stupních.Poncirus mám venku celoročně, je fakt že mladé výhony trochu mrazem trpí, ale na jaře zas bez problémů obroste, v prvních letech je asi lepší ho chránit textilií.
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 2.4.2018
tak nějak, pokud víte co chcete dají se tam objevit poklady, co od nich mám všechno je ok, je pravda že obsluha není vždy nejpříjemnější hlavně v případě Pražáka staršího, ten opravdu není typ prodejce který vám bude doporučovat odrůdy nebo... celý příspěvek >
Top odrůdy rajčat pro sezonu 2018, 11.3.2018
vloni jsem je pěstoval, ale nic moc mě nepřesvědčily ani chutí, ani výnosem
Odolné odrůdy rajčat, 20.2.2018
Zdravím, Divoká rajčata rostou u nás bez problémů, plísen jim neublíží, plodí až do mrazů, jsou malá ale chutná, nevyžadují téměř žádnou péči, stačí jen nějaká opora aby se neválela po zemi.Semena se dají získat bez problémů.
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 12.2.2018
nemá někdo zkušenost s germicidním světlem? Má desinfekční účinky a ničí i plísně...
Začátečníci a papriky, 10.2.2018
ano viděl jsem to u Maisla a vloni zkusil, papriky v bedničce měly podstatně větší kořenový systém než ty v kelímku a líp a rychleji rostly i po přesazení do skleníku, používám malé umělohmotné přepravky od zeleniny vystlané igelitem.
Začátečníci a papriky, 10.2.2018
zdravím, seju do minipařeniště které se dá koupit v hyper super marketu, nechávám trochu pootevřené odvětrávání a položím na topení, pokud je topení hodně horké dám pod něj ještě něco aby neměl přímý kontakt s topením ale byl kousek nad ním, substrát... celý příspěvek >
Jak daleko pálivé papriky od nepálivých, 14.12.2017
taky mám takovou zkušenost, pálivé už s nepálivými v jednom skleníku nepěstuji
Foliový tunel z ohebných trubek, 11.12.2017
já používám tohle je ohebná, levná a lehce zdrsněná, nicméně folii neublíží, roxory folii poškozují..
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 25.11.2017
sklizenň to neurychlí, měl jsem část na folii a část bez ní, termín sklizně byl úplně stejný, ale bylo patrné, že tam kde byla folie byly palice vyrovnanější co do velikosti, tedy nebyly tam drobné palice jako na záhonu bez folie, zřejmě proto, že... celý příspěvek >
Zakrytí záhonu netkanou textílií?, 25.11.2017
zdravím, česnek i cibuli pěstuji na netkané textilii několik let a osvědčilo se mi to, sázení je sice pracnější, ale pak až do sklizně mám klid, hlavně od plevelů, přihnojuji na jaře postřikem na list, jinak žádný problém.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika