Příspěvky uživatele - mirkl

Rajčata 2017, 21.9.2017
zdravím, mohl byste specifikovat odrůdy které pěstujete?hlavně ty sladké by mne zajímali, taktéž mne zajímá jak používáte Polyversum..
Papriky pro 2017, 6.8.2017
tak z paprik letos bezkonkurenční Prometheus od pana Šipoše ze Slovenska, je to typ Amy ale úrodnější a rannější, z kapiíí se jeví nejlíp madarská kapie z Terna, už ted dozrává, zatímco Ramiro je ještě zelené.
Česká rajčata 2017, 6.8.2017
Zdravím, já letos moc českých rajčat nemám, ale Start je opravdu skvělý, rychle dozrává, chutově výborný a nepraská ani při deštích, navíc je hodně úrodný.Taky melounové Duo příjemně překvapilo, krásně žíhané, ranné a chutné, trošku menší než Start.
Pěstování česneku pod černou netkanou textilií, 15.3.2017
zdravím, pěstoval jsem takto česnek i cibuli 3 roky, funguje to bez problémů, letos jej pěstuju pro srovnání bez folie,.V každém případě folie ušetří hodně práce s okopávkou, výnosy jsem měl zhruba stejné jako soused, který folii nepoužíval a měl... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 2.2.2017
Ramiro bývá v Tescu celkem běžně stejně jako palermo
Papriky pro 2017, 27.1.2017
mívají je v Tescu, koupil jsem tam i Ramiro z Madarska, měly trochu menší plody než klasická Ramira, tak je zkusím vyset, mohly by dozrávat dřív.Jinak téměř stejné jako Ramiro je i Palermo.Ramiro má být nejsladší paprika vůbec, ale dá se konzumovat i... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 26.1.2017
proč bych hledal rajče s podobnou chutí, které mi zplesniví po prvních deštích, když můžu pěstovat originál až do mrazů?Velikost plodů je jistě jedno z kritérií, ale pro někoho jsou malá rajčata naopak výhodou, zvláště když z hlediska výnosu za... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 20.1.2017
zdravím, liší se hlavně v tom, že divoká rajčata netrpí plísní, což je dost důležité, ostatní hodocení je samozřejmě subjektivní..
Rajčata 2017, 19.1.2017
já používám tyhle zářivky, jsou levné a parametry odpovídají potřebám pro růst rostlin - Zářivka Philips TL-D SUPER 36W, délka 120cm,
Rajčata 2017, 18.1.2017
musím se zastat divokých rajčat,,chutově jsou výborná, nikdy se mi nestalo že by plesnivěla, ale možná to bude tím že je hned konzumujeme, hlavně děti je mají nejradši.Další výhoda je že jsou odolné plísni, plodí vždy až do prvních mrazů, tudíž... celý příspěvek >
Papriky pro 2017, 13.1.2017
Od p.Teclové už nepěstuji nic, malá klíčivost i menší výnosy mě odradily, nejlepší zkušenost mám se semeny ze zakoupených paprik, třeba Palermo nebo Ramiro, klíčí už v prvním týdnu po výsevu a úroda vždycky parádní.
Rajčata ve stavebních vědrech, 1.1.2017
používám obojí kýble, u těch černých jsem žádný smrad neregistroval, asi záleží jak byly dlouho na skladě ve stavebninách, na pěstování se používají celkem běžně, nemyslím že by byly škodlivé...
Rajčata ve stavebních vědrech, 1.1.2017 Obsahuje fotku
cca 15cm nade dnem jsem udělal falešné dno z tvrzeného polystyrenu, který jsem na pár místech podložil aby vydržel tíhu zeminy, na dvou místech jsem ho prořízl a protáhl kus starého bavlněného trička jako knot, tak aby konce byly namočené až u dna a... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 1.1.2017
použít se normálně dají, pokud chcete mít jistotu, můžete je vystlat nějakou folíí, ale je to zbytečné, já je pěstuji v kýblech od barvy cca 40 l ve spodní části je prostor na vodu a knotem vlhčím zeminu kolem kořenů.
Rajčata 2017, 29.12.2016
tak aspon jedno semeno ročně potřebujete ne?letos je cena jejich rajčat 175 kč za cca 4 semena.Navíc podléhají plísni taky, jen o něco málo později, cca 14 dní, než jiné odrůdy...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika