Příspěvky uživatele - Barryn

Co to je za ovoce?, 25.8.2018
Děkuji za informaci, až bude ovoce více, vyzkoušíme marmeladu. Ještě si ale musím ověřit, o jaký druh se jedná.
Co to je za ovoce?, 25.8.2018
Dekuji za informaci, je to jedlé?
Co to je za ovoce?, 25.8.2018 Obsahuje fotku
Malý keřík, vůbec nikdy jsem to neviděl.
Srpnove kveteni jablone Topaz, 25.8.2014
Důvod neznám, ale přesně to samé se mi stalo na Red Topaz vysazené loni na podzim.
Ochrana před sršněmi, 25.8.2014
Chytilo se zatím 5 sršňí, nenašel jsem zatím žádná nově napadená jablka.
Ochrana před sršněmi, 25.8.2014
Jediným mým problémem, co se týče jablek jsou letos sršně a vosy. Proti nim se musím bránit.
Ochrana před sršněmi, 24.8.2014
Díky za radu, jdu na to.
Ochrana před sršněmi, 24.8.2014
A nevylezou ven? V jakém poměru se šťáva ředí?
Ochrana před sršněmi, 24.8.2014
Sršně mi žerou jablka, co mám dělat, abych plody ochránil?
Klejotok na plodech Broskvoní, 3.7.2014
Znamená to že dirkovitost listů souvisí s kadeřavostí? Loni jsem měl listy na Redhavenu jak řešeto. Stříkal jsem Kuprikolem v prosinci a pak dvakrát před vypučením pupenů. Stromy mají letos listy bez jediné dirky.
Klejotok na plodech Broskvoní, 3.7.2014
Díky, tohle vysvětlení mě uklidnilo. Bál jsem se jen, aby se to nešířilo dále na zdravé plody. Úroda je letos skvělá.
Klejotok na plodech Broskvoní, 2.7.2014
Chci ještě dodat, že tady na fóru píší, že by se mohlo jednat o následky poškození mrazem nebo o škůdce Makadlovku (nevím co to je), ale nic konkrétního. Strom je přitom zdravý, bez kadeřavosti s nádhernými přírůstky.
Klejotok na plodech Broskvoní, 2.7.2014
Zdravím. Objevil jsem na některých plodech broskvoně klejotok. Může mi někdo poradit příčinu a jak se tomu bránit? Některé plody mají takový pihovatý povrch.
Kadeřavost už nyní, 26.5.2014
Základem je určitě postřik a ten se musí provédt opravdu důkladně, včet ně kmene a všech záhybů mezi kosterními větvemi. Ale připouštím, že Redhaven může mít větší odolnost než některé jiné odrůdy. Ale dobrý zdravotní stav je základ. Hnojím... celý příspěvek >
Kadeřavost už nyní, 25.5.2014
Já jsem stříkal Kuprikolem v prosinci a dvakrát před vyrašením pupenů, a to nejen větévky, ale kompletně celý strom. Oba moje Redhaveny jsou naprosto čisté od kadeřavosti. Osobně si myslím, že je velmi důležité, aby byl strom vitální. Tedy dobře a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika