Příspěvky uživatele - Mikeš13

A je po meruňkách, 23.3.2020
Žatec:  -9 °C
A je po meruňkách, 20.3.2020
Alespoň po mrazech pořádně zmladím ty zde špatně nasazující (VP, Velbora). Petře, nezjistil jsi, co je to falešné Farbaly?
A je po meruňkách, 19.3.2020 Obsahuje fotku
Ano, Tsunami tu kvete.
Reldan, 19.3.2020
Reldan jsem snad nikdy nepoužíval (nebo si to nepamatuju), ale dnes jsem ho v zahradnictví zakoupil.
Rašení pod čočkou mobilu, 7.3.2020 Obsahuje fotku
Tady před týdnem začaly kvést některé myroše.
Pěstování rajčat v interiéru - třetí sezóna, 27.2.2020
Koukám, tady se už jede nová sklizeň. Já jsem teprve před 14 dny dosklidil ve skleníku loňské Starty a ještě tu mám na konzum rajčata z podzimní sklizně. Z loňska (letoška) to vše nějak vydrželo - ve skleníku i sklizené.
Ringlota - čo je to za problém?, 10.2.2020
Pokud se mi tu vyskytnou tyto propadliny, tak většinou jejich odstranění (větví) moc nepomůže a za nějaký čas se objeví jinde na stromě. Nepomáhá ani kuprikolová léčba, navíc se ta choroba přenáší na pohled zdravými rouby.
Ringlota - čo je to za problém?, 9.2.2020
Nějaká bakteriální korová nekróza, snad Pseudomonas. Některé odrůdy slivoní bývají citlivé (např. Zelená renklóda, Chrudimská).
Kordie vs. Těchlovan, 6.2.2020
Také si myslím, že tam nebude tak velký rozdíl. Já to tu mám obráceně - Kordii na ptačce a Těchlovan na Coltu. Kordia roste dost bujně, Těchlovan je mladší, tak zatím nehodnotím. Sousedka má starší (více jak 30 let) Kordii a ta zas tak moc bujně... celý příspěvek >
Zpustlý sad, 14.12.2019
Elstar to nebude, některé znaky jsou jiné. Za Bláhovku bych byl moc rád, akorát bych u ní čekal spíše menší plody - tady jsou střední až větší. 
Zpustlý sad, 13.12.2019 Obsahuje fotku
Tak se ještě znovu vracím k té mně neznámé odrůdě podobné Cox. renetě, kterou se mi nedaří určit. Letos v sadu měla opět velkou úrodu výborných plodů, skoro bez projevů strupovitosti (odhadem tak každý padesátý plod měl jeden malý stroupek). Sklízel... celý příspěvek >
Jesenno - zimné práce, 30.11.2019
Postřik Kuprikolem jsem provedl minulý a předminulý týden, především u vybraných peckovin. Dnes jsem začal bílit kmeny, vysadil česnek a příští týdny už jenom rytí, kácení, hrabání, obkopávání, vyřezávání, kopání... A pak už je jaro .
Pekingské zelí, 30.11.2019
Zkusil jsem ho z přímého výsevu až v srpnu.
Pekingské zelí, 29.11.2019
Mně nestačilo vytvořit hlávky. Teď už to nedožene, tak alespoň žvejkám listy .
Presenta, 28.11.2019
Rubinola?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika