Příspěvky uživatele - Tchořík

Odrůda Pinova, 9.10.2015
Díky za porovnání koupených a vypěstovaný jablek. Jo jo, ta pevná dužnina mi vyhovuje a sladká chuť taky - nemám ráda kyseláče. Prostě je to jablko pro mě jako dělané
Odrůda Pinova, 6.10.2015
Nevím, nejsem odborník - možná to jsou ještě loňské zásoby - v těch skladech s chemií to možná vydrží několik let Je fakt, že po pár dnech doma se to nedalo srovnat s chutí a konzistencí jablka těsně po koupi... Chuť byla mdlejší a trošku to změklo... celý příspěvek >
Odrůda Pinova, 2.10.2015
Prosím, neměl by někdo rouby jabloně Pinova? Dnes jsem si je koupila v hypermarketu Albert a musím říct, že jsem dlouho neměla jablko, které by mi tak chutnalo. Každý má prostě jiné chutě a mě se koupená Pinova ze Slovenska do chutě vyloženě trefila... celý příspěvek >
Višeň Meteor Korai, 20.4.2012
Diky za zkušenost se skolkou ve Straznici. Bohuzel uz asi neposilaji :-(
Višeň Meteor Korai, 19.4.2012
Děkuji Vám za reakce. Možná, že tu? maďarskou mám jen ve špatných podmínkách - příliš sucho. Tu mám na zahradě v Plzni a opravdu je dost kyselá. Tchán má nejspíš také nějakou z těch maďarských, má mladší strom než já a o dost větší a višně jsou... celý příspěvek >
Višeň Meteor Korai, 19.4.2012
Dobrý den, narazila jsem na tuto odrůdu višně Meteor Korai, psalo se o ní, že je sladce navinulá, příjemné chuti, vhodná do všech oblastí. Prosím, máte s ní někdo zkušenosti? Nidke jinde, kromě tohoto popisu prodejce jsem se o ní moc nedočetla.... celý příspěvek >
houby z lesa na zahradě, 13.11.2008
Voda z prvniho vareni vaclavek se ma vylit a pak teprve uz povarene vaclavky dale zpracovavat. Nemely by se pridat syrove do polevky a tam varit. Alespon takhle jsem to slysela ja.
Meruňka na balkoně, 12.11.2008
Ty fotky vypadaji hodne katalogove, takze asi nebudou autenticke, z balkonu predchoziho prispevatele - skoda, rada bych ty stromky videla... Ja jsem sloupovitou jablon sehnala na vystave Hobby v Ceskych Budejovicich, nabizi je i v Plzni firma Fytos.... celý příspěvek >
výsadba nového stromu, 12.11.2008
A co zkusit na jiz rostouci podnoz nejakou odolnejsi odrudu naroubovat? Prijde mi skoda vykopavat jiz zakorenelou podnoz. I kdyz porizeni noveho stromku je jiste pohodlnejsi a bude i rychleji zapestovana korunka.
Kaštan jedlý, 11.11.2008
Tajemstvi to neni, je to pred 2. poliklinikou na Slovanech a jeden je taky pred bazenem na Slovanech. Ale jak rikam, plody byly male a jeste jsem pri jejich sberu vyslapla psi hovinko . Vy to v Plzni znate, nebo dokonce bydlite?
jak se zbavit mšicí na ibišku, 11.11.2008
Nejsem si jista, je to mozne. Ale uz jsem videla takto vyzrane housenky, msice a jinou podobnou hmyzenu. Tak jsem spis predpokladala - vzhledem k ubytkum jedincu na ibisku, ze je neco napadlo. Bohuzel jsem dnes slunecko nenasla, tak snad zitra.
odpuzovač koček, 11.11.2008
No, tak to je horsi. A co poridit sousedum poradneho hafana nebo vlastni cicinu?
komáří larvy - likvidace, 11.11.2008
Mam stejny zpusob likvidace komarich larev v sudu jako VasekB. Mam jen problem s prezimovanim rybek, ale jinak je to 100%   A do jezirka se rybky hodi uplne skvele...
Klikva - pěstování, 24.7.2008 Obsahuje fotku
Ja pestuji klikvu nekolik let. Prvni dve mam ve volne pude - uz asi 4 roky a nemela jsem z nich jeste (asi krome jedineho plodu) nic. Ale je mi jasne, ze je to nedostatecnou zalivkou. Dalsi dve mam od lonskeho podzimu zasazene v samozavlazovacim... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 23.7.2008
Myslim, ze by mohl by problem v tom, ze obecne semenace kvetou dele nez roubovane rostliny. A plody, alespon co jsem slysela o kastanovnicich asi ani necekejte, pry musi byt alespon dva stromy.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika