Meruňka na balkoně



Tchořík - (16) - 47.10 (?)
12.11.2008 10:16

Ty fotky vypadaji hodne katalogove, takze asi nebudou autenticke, z balkonu predchoziho prispevatele - skoda, rada bych ty stromky videla...

Ja jsem sloupovitou jablon sehnala na vystave Hobby v Ceskych Budejovicich, nabizi je i v Plzni firma Fytos. Merunku jsem si taky kupovala do nadoby, ale neni zakrsla, o te jsem nikdy neslysela. Vybirala bych merunku na malo vzrustne podnozi.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
jaho - (2), 16.6.2007 12:16, zobrazeno: 15144x
Mám na balkoně zakrslou meruňku a sloupovou hrušeň. Chtěl bych si je namnožit. Mohl by mi někdo poradit na co se tyto stromky dají naroubovat a kde bych ty podnože sehnal?
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 74.254 (?), 6.11.2008 21:01

Dobrý den, můžete poradit kde bych sehnal sloupcové odrůdy. Jabloně, hrušně a švestky a tu zakrslou meruňku??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Tchořík - (16) - 47.10 (?), 12.11.2008 10:16

Ty fotky vypadaji hodne katalogove, takze asi nebudou autenticke, z balkonu predchoziho prispevatele - skoda, rada bych ty stromky videla...

Ja jsem sloupovitou jablon sehnala na vystave Hobby v Ceskych Budejovicich, nabizi je i v Plzni firma Fytos. Merunku jsem si taky kupovala do nadoby, ale neni zakrsla, o te jsem nikdy neslysela. Vybirala bych merunku na malo vzrustne podnozi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 41.46 (?), 12.3.2009 10:36

Zakrslou meruňku prodávají v jarním období v Baumaxu. Chtěl jsem si ji pořídit, ale cena mě odradila kvůli obavě o její udržení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 59.40 (?), 16.12.2009 22:26

Zdravim,

letos jsem si poridila do kvetinace (100 litru, plast) merunku a i jine druhy. Merunku takovy drobecek, ktery mi dali ve skolce zdarma, protoze by ji neprodali, proste malilinkaty zakrsek. Ujala se mi nadherne a krasne mi terasu rozzelenala. Ted jsem na zimu obalila kvetinace a nechavam ji pres zimu na terase. Zalevam ji, jen kdyz neni mraz. Jsem zvedava na jaro a pokud prvni zimu precka, tak ji vyfotim a poslu fotku.

S pozdravem

M.Rožková

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Milan Boštička - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (165) - 119.49 (?), 12.3.2009 17:10

Pane Horáku, není to doufám ta hrušeň a meruňka co zde předkládáte na fotografii? To bych si pak myslel, že z nás chcete dělat blbce a vypadalo by to jako ty reklamy na pnoucí jahody.

           Milan Boštička

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 160.65 (?), 26.3.2009 12:18

Souhlasím s panem Boštičkou.

J. Jadrný

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika