Příspěvky uživatele - Bobřík

Salát k rychlení, 25.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Se salátem /zimním/ si nedělejte žádné starosti. Sazeničky si zakoření a přečkají zimu. V teplejších dnech rozmrznou a drobet přirostou a opět zmrznou atd. Najaře opět začnou růst. Na přiložených fotkách jsou sazeničky salátů sázeny... celý příspěvek >
Po roce opět řádí ve skalce, 24.3.2012
Dobrý večer. Na téma kuna toho bylo napsáno mnoho. Jsou tyto možnosti. Kunu regulérně odchytit a potom ji odvézt někam hodně daleko. Další možnost je kunu nechat regulérně hajnám ulovit. Tím problém nekončí - vlastně začíná. Do uvolněného... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 22.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Velice dobré, opravdu skvělé. Je dobře, že jsou volější zahrady, které nepodléhají uniformitě.  Letošní zimu jsem si "vybušil " několik kamének. Nejsou ještě na svém budoucím místě, ale pracuje se na tom. Zdeněk
Potok na zahrade, 19.3.2012
Dobrý večer. Malý potůček se za letních bouřek a jarního tání snadno změní v dravý potok!!!. Pozorujte aspoň jeden rok jak se potůček chová /kulminace hladiny ve vztahu k novému jezírku/.  V průběhu ročního pozorování koste trávu a sledujte jak... celý příspěvek >
Konstrukce skleníku, 19.3.2012
Dobrý večer. Se vší úctou nebylo by hezčí a praktičtější si pořídit pořádný skleník a nevytvážet podivné slepence, které nejsou opravdu okrasou zahrádek.  Zdeněk
Presadenie 4-metrového smreku, 19.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. V podstatě lze přesadit jakýkoliv strom, ale musí te mít na to stroj, který zmanipuluje přesazovaný smrk. Na přiložených fotkách si můžete udělat obrázek jak strom obkopat, uchopit, přemístit a co po takto přemístěném stromu zůstane za... celý příspěvek >
Plevel u vzrostlých natí brambor, 16.3.2012
Dobrý večer. Možnost zavlažování mám/potok lemuje zahradu/, ale nečiním tak, protože bydlím na horách. Zde je chladněji a srážek je dostatek, někdy až moc. Zdeněk
Jak udělat kulatý otvor do textílie?, 13.3.2012
Dobrý večer. Každá dílna pro opravu motorů má sadu raznic. Tuto sadu raznic denně používají mechanici při výrobě těsnění i velice složitých tvarů. Stačí si vypůjčit potřebný průměr raznice a kladívkem na tvrdé dřevěné podložce vyseknete otvor.... celý příspěvek >
Pes na zahradě, 13.3.2012
Dobrý večer. Váš pes musí vědět že patří do vaší "smečky" a taky mu musí být jasno jaké je jeho pořadí v rodinné smečce. Nikdy nesmí stát jako vůdce!!! Vždy je třeba, aby byl podřízený dospělým a děti přijal jako   "štěnata".  To je... celý příspěvek >
Stojan na solární panel, 11.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Něco pro inspiraci. Zdeněk
Loňské piliny a listí, 8.3.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Záleží kolik toho je. První řešení je kompost. Pokud uvedeného "materiálu" je hodně, nadělejte řádky tak 60 cm vysoké a zasázejte do toho brabory. V květnu se kosí tráva a tu přidávejte na úpatí těchto řádků. Po sklizní brambor... celý příspěvek >
Co vám právě kvete a raší, 5.3.2012
Dobrý večer. Jsou tady špačci. Sníh rychle taje. Na dvorku mám skoro dvoumetrové hromady sněhu, ale taky se dočkáme - Šumava. Zdeněk
Mech na břehu rybníka, 4.3.2012
Dobrý večer. Mech a voda k sobě patří. To že zde máte mech a dobře se mu daří je signál kvalitního a čistého prostředí. Nyní se vtírá otázka - proč to ničit. Zdeněk
Slimáci a zima, 2.3.2012
Dobrý večer. Paní Evo, to není vůbec špatný nápad!!! Zdeněk
Předpestováni salátu, 26.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Mám před sebou sáček na kterém je napsáno Salát hlávkový - polní"ledový". Když sáček otočím v prvním odstavečku je napsáno, že je vhodný pro jarní a podzimní sklizně. Máte pravdu. Při vysévání jsem tomu nevěnoval pozornost /neměl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika