Příspěvky uživatele - 28.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jonsered, dolmar nebo husq?, 22.11.2008
Vážení pánové, jestli tady někdo argumentuje jak se mu to hodí, tak jste to vy sami. Nedříve jste se oháněli, že mé informace nejsou podloženy testy společností DLG a KWF (pan Radek doteď neprozradil přesnou adresu), Když jste zjistili, že se mi... celý příspěvek >
stihl, dolmar nebo husq?, 21.11.2008
Pane Radku, já jsem téměř u všeho doložil odkazy na příslušné stránky, možnost si tyto fakta mnou uvedená ověřit. Od vás jsem se toho nedočkal.Stihl prodávám stejně tak jako HQ, takže opravdu oněm "nic nevím".  A MS 200 T je stále v prodeji... celý příspěvek >
stihl, dolmar nebo husq?, 21.11.2008
To jste klidně moh přeložit, já německy neumím, ale když jsou tak významní proč rovnou nevložíte odkaz na jejích stránky?
stihl, dolmar nebo husq?, 21.11.2008
Stihl MS 200T :www.dlg-test.de/pbdocs/4455.pdf
stihl, dolmar nebo husq?, 21.11.2008
Vážený pane Radku, předpokládám, že to to fórum čtou lidé kteří nejdříve sbírají informace a pak jdou do prodejny už v podstatě rozhodnuti a maximálně co jim chybi je vidět pilu v realu. Co se týče těch krytů, bohužel nemohu v kládat obrazky a... celý příspěvek >
stihl, dolmar nebo husq?, 21.11.2008
No vídíte jak z vás ty adresy padaj když chcete. ale proč to není na českejch stránkách jako to má HQ a nemusím nic vyhledávat na google pod ruznými hesly. Protože v první řadě kritizuji dostupnost informací. A pro porovnání jeden příklad za všechny... celý příspěvek >
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 21.11.2008
Během letošního roku jsem prozatím neřešil ani jednou problém s netěsností mezi skříní a válcem, nebo mezikusem pod válcem u HQ! A to o tom předimenzování Mk jste napsal vy pane J.S. Alespoň to tak ve vašem příspěvku vyznělo. Nemohu s vámi souhlasit,... celý příspěvek >
Husqvarna H 350 nebo Dolmar PS 500?, 21.11.2008
Encyklopedie České akademi věd: " kroutící moment, složka vnějších sil působící na jednu z částí tělesa (součásti) rozděleného příčným řezem, kolmá k rovině tohoto řezu a namáhající těleso kroucením.".  Mk je hlavně o tom jak je namáhána hřídel... celý příspěvek >
Parts list, 21.11.2008
Jestli to nebude tím, že parts listy jsou přístupné pouze autorizovaným uživatelům? volně jsou ke stažení jenom návody k použití a na parts list musíte mít přístupové heslo.
motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG, 21.11.2008
Jestli chcete návod k použití v češtině . a bez rukavic bych neřezal ani s vyhřívanou rukojetí.
stihl, dolmar nebo husq?, 21.11.2008
Zajímavé, že když tak protestujete, proti takovému testu vibrací, že jste se nikdo nepokusil uvést hodnoty vibrací a porovnat je? jestli to nebude tím, že Stihl své hodnoty tak tají, že je nutno je vyhledat na speciálních stránkách testovacího ústavu... celý příspěvek >
Chtěl bych znát názor na pilu H353, 17.11.2008
Tak nejdříve pro pána nademnou. To že vám pila podřezává může mít několik příčin.1. špatně nabroušený řetěz. 2. Lištu musíte "otáčet", aby byla pravidelně zatěžována z obou stran, musíte pilníkem srážet hrany, čistit vodící dražku a mazat... celý příspěvek >
Vhodný řetěz pro Husqvarnu 55, 8.11.2008
Tedy pánové, i když jsem pochopil, že nabízíte možnost narvat do vyběhané lišty o šířce drážky 1,3mm řetěz o sile 1,5mm a tím zamezit podřezávání, já bych to nedoporučoval, protože si musíte uvědomit, že tyto stránky jsou především pro... celý příspěvek >
Benzin v zahradni technice, 8.11.2008
Já bych pana Radka jenom doplnil, že se mazivo začíná podle výrobců rozklad již po měsíci a půl a po těch třech měsících je už spíš zázrak když tam ještě je. Ty to informace se týkájí motorů které používají natural 95. Panský
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika