Příspěvky uživatele - 47.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
houby z lesa na zahradě, 13.11.2008
Voda z prvniho vareni vaclavek se ma vylit a pak teprve uz povarene vaclavky dale zpracovavat. Nemely by se pridat syrove do polevky a tam varit. Alespon takhle jsem to slysela ja.
Meruňka na balkoně, 12.11.2008
Ty fotky vypadaji hodne katalogove, takze asi nebudou autenticke, z balkonu predchoziho prispevatele - skoda, rada bych ty stromky videla... Ja jsem sloupovitou jablon sehnala na vystave Hobby v Ceskych Budejovicich, nabizi je i v Plzni firma Fytos.... celý příspěvek >
výsadba nového stromu, 12.11.2008
A co zkusit na jiz rostouci podnoz nejakou odolnejsi odrudu naroubovat? Prijde mi skoda vykopavat jiz zakorenelou podnoz. I kdyz porizeni noveho stromku je jiste pohodlnejsi a bude i rychleji zapestovana korunka.
komáří larvy - likvidace, 11.11.2008
Mam stejny zpusob likvidace komarich larev v sudu jako VasekB. Mam jen problem s prezimovanim rybek, ale jinak je to 100%   A do jezirka se rybky hodi uplne skvele...
odpuzovač koček, 11.11.2008
Tohle jsem taky zkousela resit, ale nepovedlo se. Jedine co me napada, je domluva se sousedy, aby kocky prestali krmit, ale ja sama jsem k tomu zatim nesebrala odvahu. Neco jineho by bylo, kdyby to melo kocce zpusobovat napr. zazivaci problemy diky... celý příspěvek >
jak se zbavit mšicí na ibišku, 11.11.2008
Mam ted stejny problem, po preneseni rostlin z venku do tepla se msice lavinove rozmnozily. Chci vyzkouset slunicko sedmitecne, nedavno jsem jedno nasla pri zazimovani rostlin, tak jestli tam jeste bude, zkusim ho na ne nasadit. V lete venku se mi to... celý příspěvek >
plody mandloně, 7.11.2008
Prosim, muzete napsat nejake podrobnosti o tom, jak mandlon pestujete a v jakych podminkach? Letos jsem si ji poridila a nevim, zda je nutne poridit dve nebo zda se opyli napr. s broskvi. Take nevim, jak ji rezat apod. Dekuji.
Střih broskvoně ve špalíru, 7.11.2008
Nevim, jeslti je broskvon vhodny strom pro pestovani ovocne steny na dratence. Ja pestuji broskvon take v osvedcenem tvaru kotlovite koruny. Striham ji zatim 2x rocne a to poprve po odkvetu - ostriham lonske letorosty, podle toho, jak uspesne nebo... celý příspěvek >
Broskvoň údržba teraz na podzim po zasadení a následná chem. ochrana, 7.11.2008
My jsme sazeli broskvon (Redhaven, bohuzel podnoz si nepamatuji, musela bych se kouknout, jestli jeste nenajdu cedulku) na podzim, pred tou posledni zimou, ktera jeste zimou byla. Nijak jsme ji neobalovali ani nechranili, hned po vysadbe jsme... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 31.10.2008
To je velmi zajimave, co jste psal. Muzete priblizit odkud ten znamy mel ty kastanovniky a jaka byla cena. Ja jsem dnes u nas v Plzni sbirala jedle kastany pod dvema vzrostlymi stromy, ale stejne jako v predeslych prispevcich se jednalo o male... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 23.7.2008
Myslim, ze by mohl by problem v tom, ze obecne semenace kvetou dele nez roubovane rostliny. A plody, alespon co jsem slysela o kastanovnicich asi ani necekejte, pry musi byt alespon dva stromy.
žloutnoucí listí broskvoně, 23.7.2008
Me trochu zarazi to zalevani 3lete broskvone. Mame broskvon zhruba stejne starou a zalevala jsem ji pouze prvni rok po vysazeni. Dalsi roky - napr. minule leto bylo dost suche, jsem ji uz v podstate nezalevala (kdyz nepocitam, ze jsem k ni parkrat... celý příspěvek >
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 18.7.2008
Ja jsem je rezala na jare pred rasenim a mela jsem je v byte a nebyly pod folii. Jinak stale sklizime plody moruse penduly, rekla bych, ze ted po destich se jejich velikost zlepsila.
Kanadská borůvka - zaschlé plody, 13.6.2008
Mam letos podobny problem, i kdyz ne v takovem meritku jako vy. Pricitam to nedostatecnemu opyleni - u nas skoro vubec nejsou vcely.
Moruše s nejlepšími plody - jaký kultivar?, 13.6.2008
Me se letos na jare povedlo namnozit morusi z rizku ostrihanych pred zacatkem vegetace a napichanych do perlitu v misce, ktera byla cca 1-2cm ponorena ve vode. Z asi 6 rizku zakorenily vsechny. Ale nevim, jestli se tak necha namnozit i moruse... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika