Příspěvky uživatele - 159.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ztráta vody v jezírku, 14.9.2009
Ok dejte vědět jak dopadl testík..Já jak jsem psal mám taky ubytek Všechny spoje/spojky a možnosti uniku zkontrolovány všude sucho jak na sahaře.. A 0,5 cm je denně fuč... pokud je to normální budu jen rád.. Pokud to normální není tak představa že... celý příspěvek >
Ztráta vody v jezírku, 13.9.2009
Takže Vy si myslíte že ten Váš ubytek je díky odpařování?? 0,5-1cm denně?? Kdyby to tak bylo byl bych rád... než hledat díru to vidím jako opravdu problém. PETR
Ztráta vody v jezírku, 12.9.2009
Děkuju!!
Ztráta vody v jezírku, 12.9.2009
Dobrý den. To s tou moukou je legrace nebo pravda? Mám sice jen podezření že mám někde díru ale denně my tak o 1cm ubude.A to už horka nejsou.Nebo myslíte že je to normální? pokud je tam díra nedovedu si představit že ji uspěšně najdu ale třeba se... celý příspěvek >
Vodní želva v zahradním jezírku, 21.6.2009
Já Vám děkuji za vyčerpávající odpoved!! Prostě to nelze želvičku chovat u mě... ještě jste my v tom utvrdila Lekníny máme v jezírku krásné a když jste napsala že by zustali jen překousané šlahouny tak to radši neee + další rostlinky. Druhý... celý příspěvek >
Vodní želva v zahradním jezírku, 19.6.2009
Tak jsem si o pěstování vodní želvy ve venkovním jezírku přečetla dost a dost. A ač je to škoda tak jsem dospěla k názoru že pěstování v klasickém zahradním jezírku by asi přineslo víc starostí a strachu než radosti... škoda - nutnost vytvoření... celý příspěvek >
Vodní želva v zahradním jezírku, 18.6.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den Má někdo zkušenost s vodnímy želvami v zahradním jezírku. Dnes jsem u jednoho soukromého obchodu pozorovala "život" jedné takové želvičky v zahradním jezírku a moc se my to líbilo.Jak se slunila pak si skočila zaplavat takové spestření... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka ale bez sběrného koše, 14.6.2009
Jinač ještě k té sekačce.. Koš za 1800 dokupovat nehodlám (ale to si samozřejmě musím pořešit a zvážit sám) Trávu shrabat my nedělá problém ale je tak dobná a krátká že to vlastně není možné a hrabat prostě nejde.. Zkusím nějaký koš nebo něco... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka ale bez sběrného koše, 14.6.2009
Děkuji všem hlavně Jurovi za rady.Vyzkouším všechny varinaty. Jinač nechápu morální připomínku od uživatele "170 32".. "Co bych měl udělat až něco takhle někde levně koupím a až my pár krát vykradou budu přemýšlet jinak"... Za prvé nevím opravdu... celý příspěvek >
Vřetenová sekačka ale bez sběrného koše, 13.6.2009
Dobrý den.Dnes jsme projížděl přes jednu vesnici a viděl jsme tam vetešnictví (tyhle obchody miluju)tak jsem samozřejmě zastavil a udělal jsme dobře.Koupil jsme tam téměř jako novou!! vřetenovou ruční sekačku Gardena nějakou německou verzi prostě... celý příspěvek >
Množení karásků + ucpávající se čerpadlo, 13.6.2009
Děukuji všem za odpovědi a rady... Jak už jsme psal darování nepřicházi do uvahy..nikdo to nechce v okolí co mají jezírka ani "zadarmo"... A pochytat to a jen někam "vyhodit do rybníka" nevím jestli se to muže a zda zrovna to bude pro karásky to... celý příspěvek >
Množení karásků + ucpávající se čerpadlo, 12.6.2009
Dobrý den mám zahradní jezírko kulaté asi 4m v průměru uprostřed hluboké hluboké asi 1,2.Karásci se my tem množí a množí... troufám si říct že už je jich tam tak 40 kusu.Myslím že je to dost a dost.Muže my někdo poradit kam je dát..ze známých co mají... celý příspěvek >
Hnojivo na trávník, 23.5.2009
A jaké to je konkrétně hnojvo??? Děkuji
Hnojivo na trávník, 18.5.2009
Dobrý den. Kde konkrétně toto hnojivo zakoupit?? Na netu jsme žádný shop nenašel.Našel jsem jen jednoho dodavatele který my to jako soukromé osobě prodat nechce... Děkuji
Travní hnojivo a její dálka učinnosti?, 10.5.2009
Předem děkuji všem uctivě za odpoved. Asi máte pravdu já bych to vlastně taky viděl hlavně v té zemině.Někde je zem tak tuhá že při zalévání vodu ani nevstřebá ale voda po ní steče mimo. Takže se zeptám jak tedy ted postupovat tím "nejjenoduším... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika