Příspěvky uživatele - 159.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travní hnojivo a její dálka učinnosti?, 10.5.2009
Dobrý den chtěl bych poprosit o pomoc nebo radu.Věnuji se svému trávníčku v rámci možností jak my to čas dovolí.Hrabu, sekám,provzdušnuju, hnojím..A u hnojení mám stále problém. Uživatelé tu píší že na jaře pohnojí távník a mají ho celé léto sytě... celý příspěvek >
Zazimování trávníku, 15.10.2008
Tak děkuji.Já jsem myslela že na zimu se přeci jenom něco aplikuje.ale pokud říkate že nic tak dám na odborníky. Děkuji ANDREA
Zazimování trávníku, 15.10.2008
Dobrý den muže my prosím někdo poradit jak ošetřit trávník před zimou čím konkrétně hnojit nebo co konkrétně na zimu..v puli září jsem provedla vertikutaci a tím moje snaha,,skončila"Hnojiv a všeho možného na trávníky je jak víte v obchodech... celý příspěvek >
elektrický vertikutátor, 23.9.2008
Ano z hrábí se sedřu to vím to je nádeničina to už jsme si vyzkoušel právě proto jsme ten vertikutátor koupil.ale jak píšu výšše..přejedu vertikutátorem oběma směry pak vemu do rukou hrábě a přesto stále vyčesávám a vyčesávám a vyčesávám starou... celý příspěvek >
Úprava trávníku, 22.9.2008
Na vertikutátor a vidinu "pohodlíčka" bych nespoléhal!!! Zakoupil jsme elektrický vertikuttátor v mylném domění že přejedu "s prstem v nose" po zahradě a vertik. vše za mě udělá a bude hotovo.bohužel omyl!!Po elektické vertikutaci... celý příspěvek >
elektrický vertikutátor, 19.9.2008
Tak jsem dnes zakoupil elektr. vertikutátor.Vše funkčí.Jedu po trávníku a koš je během chvilky plný takže to funkční asi je... ale rozhodně není trávník,,zmasakrovaný" tak jak někteří popisují že se až lekli.Jenom my zaráží že do části... celý příspěvek >
Údržba trávníku (podzim-jaro), 19.9.2008
Dobrý den.Já bych se chtěl zeptat.Zakoupil jsem nyní vertikutátor ted (konec září) provedu vertikutaci a pak je dost často zminováno pohnojení..Je to široký pojem "pohnojení "jak a čím konkrétně trávník pohnojit nebo jaké živiny jednotlivě před... celý příspěvek >
elektrický vertikutátor, 12.9.2008
Dobrý den.Muže my někdo poradit nějaký cenově dostupný vertikutátor.Všude,,kolem" cenově dostupné vidím jen ALKO.Zdá se že to mají na trhu v této cenové kategorii podchycené a jsou bez konkurence... Ještě nedávno prodávali bud s košem (který je... celý příspěvek >
vrba pokroucená, 4.9.2008
Děkuju za odpověd ale nejsem z toho stále moudrý jak stříhat.Větve o pruměru 10cm tam ještě nemám ale každopádně je tam tolik větviček že za chcvíli jezírko ani vidět nebude..Prosím poradí my někdo v bodech jak postupovat nebo jak konkrétně... celý příspěvek >
vrba pokroucená, 3.9.2008
Dobrý den chtěl bych se zeptat.Asi před 3 roky jsem koupil vrbičku v zahradnictví a odnesl v nákupní tašce... hihihi Vysadil jsme ji u zahradního jezírka jako decentní dekoraci... bohužel po 3 letech je z toho nezvládnutelný strom... nevím co s... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 3.7.2008
Ještě mě tak napadlo s tím malým ženským mozečkem hihihi..co na to čerpadlo připevnit nějakou velmi jemnou sítovinu aby bylo znemožněno proniknutí větších částič dovnitř... ale třeba píšu opradu blbost proto mě nekamenujte..Jana
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 3.7.2008
Dobrý den.Tak dnes jsem se vydala do jedné speciálky pouze na čerpadla "zakoupit!" čerpadlo.Prodavači jsem řekal co mám za problém starý septik dole bahýnko v něm občas nějaká drobná částice.V žádněm případě my nedoporučil obyčejná kalová čerpadla... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 29.6.2008
Dobrý večer.Znova děkuju všem za pomoc.Ano otáčím o 180 stupnu protože jsem o tom nic nevěděla.Myslela jsem si hloupě že koupím "nějaké čerpadlo" a budu stříkat a cákat..nepředpokládala jsem že to není tak jednoduchý.Až tady díky všem trochu vím jak... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 28.6.2008
Dobrý večer.Já na to totiž už myslela a udělám to jako píše uživatel "51.22".V jednoduchosti je krása..Koupím kalovku a hadici z ní budu pokládat na ruzná místa v trávníku hotovo... Ona je pravda a vidíme že toho deště není moc a ono to s... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 28.6.2008
Dobré poledne.No varianta s ponorným čepadlem zavěšeným cca 10cm nad nečistoty vypadá rozumě a jednodušše.Ted jsem se dívala voda je opravdu čistá jen dole místy nějaká hrubá nečistota.Zeptám se tedy jaké čerpadlo zakoupit v rozumné cennové relaci... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika