Příspěvky uživatele - 159.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
koupe hadice 3/4 na zahradu, 28.6.2008
Nemusíte mít výčitky že Gardena je drahá a nekroutí se, neškrtí a neláme.Koupil jsem si drahou gardenu která by se neměla kroutit a přetáčet a smůla.Normálně se zkroutí a "zaškrtí",.Otlouct tu hadici slavný Gardeně o hlavu...
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 27.6.2008
Dobrý večer.Ano máte pravdu v septiku je neustále cca 70-80cm vody a také si myslím že tam prosakuje nějaká spodní voda.Protože když hodně prší hladina se zvýší a při suchu klesne.Co to pro mě znamená?? Ale vše co jsme plánovala nechám asi být... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 25.6.2008
Dobrý Večer Předem chci všem poděkovat za rekaci.Septik má hloubku odhadem  + - cca 2,5m.Zahrada je pak urovná takže výšše se o moc zvyšovat nebude.Vzdálenost na kropení od septiku je cca + - 7-8 m.Přečerpávat vodu do jiné nádoby určitě... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 22.6.2008
Dobrý večer.Chtěla bych bývalý betonový septik který je dnes nevyužit (přesto se v něm je neustále cca 80 cm vody) využít jako zásobník na deštovou vodu kterou tam není problém přivést..Protože jsem žena a moc o tom... nevím chtěla jsem koupit... celý příspěvek >
častost čištění jez. filtrace?, 19.6.2008
Dobrý večer.Děkuji za odpovědi.Jezírko je kulaté cca 5m v pruměru.UV lampa je používaná, Bohužel nedokážu říct jaké rostlinky v jezírku jsou, jaká filtrace, UV lampa prostě nevím..Ale 4 roky byl vše normálu až ted se to trochu zvrtlo..ale je pravda... celý příspěvek >
Trávník alebo koberec poraďte, 19.6.2008
Pokud Vám při pomyšlení na péči o trávník(je to krásná věc a relax) NASKAKUJE HUSÍ KŮŽE! Potom radím dvorek vybetonovat a místo sekačky koupit koště...
častost čištění jez. filtrace?, 18.6.2008
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat zda se musí čístit filtrace (nádoba s kartáči a plastovýmy oválky a umělhmotnou houbou )několikrát během sezony nebo NE.Prodejce my říkal že nádoba se čistit nemá že se tam tvoří umělé prostředí.To bych chápal ale... celý příspěvek >
Hnojivo s postupným uvolnováním, 29.5.2008
Dobrý den.Chtěl bych porosit o radu z travním hnojivem.Kupuji již dlouho 10kg hnojivo v kbelíku /Travena?)Po pohnojení je trávník cca 3 týdny překrásný ale pak se postupně ztrácí za další 2 týdny je z něj zase mdlá, nezelená polosuchá... celý příspěvek >
Břečtan, 23.9.2007
Dobrý den. Moc zahradnickým věcem nerozumím ale dnes soused dělal u sebe na zahradě nějaké "prořezávací upravy" a odkryl vše tak že je my z jedné strany do zahrady vidět jak do výkladní skříně. Jehličnanu mám na zahradě dost proto bych chtěl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika