Příspěvky uživatele - 44.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Semena na roubování, 28.8.2023
Tak to si Vás pletu s někým jiným :)  Každopádně děkuji mockrát za Váš čas, naštěstí splést můžu jen ty rajčata, zbytek je označený dobře a tykev je jen jedna rostlina.  Přeji Vám krásný týden!  B.
Semena na roubování, 25.8.2023
Ano, vyhledávala jsem tedy podle slova jedlé, ale měla jsem v hlavě, že jsou nejedlé, jen jsem si nebyla jistá, které z nich to byly.  Ten zbytek náhodou nevíte (tykev, paprika), paní Lído, prosím? Mám dojem také roubujete melouny a okurky,... celý příspěvek >
Semena na roubování, 24.8.2023
Dobrý den,  ráda bych se zeptala na jednu věc k sazenicím na roubování. Rajčata - Tomastrong  Paprika - Vitalpaprika Tykev - Bolt Jsou plody rajčat Tomastrong / Vitalpaprika / tykev Bolt normálně jedlé? Nemůžu to... celý příspěvek >
Melouny - jaká podnož, 28.4.2022
Dobrý den, přicházím s otázkou. Melouny naroubovány na tykev Sprinter 6.4. jazýčkovou metodou. Odřízla jsem tykev pod děložními listy 18.4. Včera (27.4.) jsem odřízla kořeny melounu pod roubem. Ovšem, melouny přes noc zavadly. Znamená to, že se... celý příspěvek >
Likvidace svlačce a pcháče ze záhonu, 9.7.2020
Dobrý den, taky bojuji s pcháčem. Řešila jsem tak, že jsem vytrhávala vše hned od malinkých rostlinek - i rýčem. To ovšem bylo velice kontraproduktivní, za chvíli byly zase záhony plné, opravdu myslím PLNÉ toho plevelu. Pak jsem se dočetla, že pcháč... celý příspěvek >
Maliny - problém s růstem, 8.4.2020
Děkuji mockrát, Lído! Přeschnout nestačily (dle mého názoru), byly to opravdu velké hroudy, a zabalené, do země to šlo ještě neseschlé (ta hlína okolo). Mezi nimi byla nová sazenice ostružin, která taky vůbec nevyrostla. Proto mi to přišlo... celý příspěvek >
Maliny - problém s růstem, 8.4.2020
Dobrý den, ráda bych se zeptala. Loni na jaře jsem zasázela asi 4 nebo 5 sazenic malin. Chvíli byly v garáži, než šly do země. Po zasázení byly asi ještě měsíc plné zelených lístečků, a pak najednou seschly. Všechny naráz. Vody bylo dost, na začátku... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika