Příspěvky uživatele - 33.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zazimování filtrace, 26.10.2008
Vyndala jsem z jezírka filtraci a potřebuji poradit jak mám ošetřit kamínky-zeolit a lávový kámen na zimu, abych ji mohla použít i příští rok.Slyšela jsem, že lávový kámen se nesmí propírat ve vodě z vodovodu, aby se nezničily ty dobré bakterie, tak... celý příspěvek >
ženšen, 16.9.2008
Prosim vás kdo mi poradí jak nejlépe vytvořit podmínky pro klíčení ženšenu pravého Panax ginseng. Zdá se mi že to je nadlidský úkol. semik.m@seznam.cz
Buxus, 1.7.2008
Máme buxus již asi deset let, a některé rostliny uprostřed řady uschnou, při důdladnějším průzkumu jsme zjistili že nejspíš trpí houbovou chorobou, na jaře nemá přírůstky a postupem roku uschne, kůra na kmínkách se odlupuje a na rubové straně kůry je... celý příspěvek >
Oprava zahradní houpačky, 29.4.2008
Díky všem za radu, ale látka se protrhla přímo na houpačce je to dost silná a nepromokavá látka, bydlím v okrese Písek a zatím jsem nenašla obchod kde bych látku koupila, snad se najde firma která tyto potahy šije, myslím si, že je hodně lidí, kteří... celý příspěvek >
Oprava zahradní houpačky, 27.4.2008
Kdo mi prosím poradí kde sehnat nový látkový potah na zahradní houpačku.Po dvou sezónach se látkový potah protrhl.Obchod mi neporadil a záruka mi vypršela.Prosím o radu nebo kontakt na firmu, kde by tyto potahy šili.Děkuji Ivana
Japonské koi kapři a kočka, 19.4.2008
Vybudovala jsem jezírko, zasadila rostliny, jezírko funguje dobře, tak jsem do něj dala koi kapři, do rána byli skoro všechny pryč, tak jsem tam dala další a hlídala, ještě za světla přišel kocour a hodoval, tak prosím o radu.Přes noc jsem dala... celý příspěvek >
Zahradní jezírko, 21.3.2008
Díky moc za radu, ale ještě bych prosila co všechno koupit, nebo sehnat, jaké čerpadlo jsem schopná udělat jezírko, ale nejcenější jsou rady zkušených. Díky za trpělivost, je mi 55let. Díky IVANA
Zahradní jezírko, 20.3.2008
Ráda bych si sama udělala zahradní jezírko, ale nemám vodu na zahradě, soused je ochotný vodu mi jednou dát, proto prosím o radu jak a co udělat, aby voda vydržela bez řas, kde najdu návod jak jezírko udělat a co je k tomu všechno třeba, jezírko bude... celý příspěvek >
Demontáž skleníku, 1.12.2007
Chtěla bych si koupit od souseda skleník, ale skla jsou lepená silikonem ke konstrukci, moc prosím o radu jak oddělat skla od konstrukce jinak nelze skleník rozebrat, četla jsem ,že se dají skla odřezat, ale nevím jak a čím. Kladivo je to poslední.... celý příspěvek >
je to mozne?, 26.11.2007
Vážený pane, vůbec se nedivím, že jste tak naštvaný, já jsem budovala zahradu tři roky, stála mě hodně peněz i dřiny. Po dokončení posledního záhonu se nastěhoval krtek. Nové i starší rostliny byly na vrcholu krtince. Všechno jsem sázela zpátky,... celý příspěvek >
Ruže Jana Böhma (1888 - 1959) z Blatné, 7.11.2007
Pardon, opravuji : http://rysroses.real-net.sk/(na předchozím odkazu chybí  vlevo vstupy) S.
Ruže Jana Böhma (1888 - 1959) z Blatné, 7.11.2007
Ahoj Dreslo!Správný název této růže je "Havlíčkova národní"  = nesprávně jmenovaná jako K.H. Borovský  a je to samozřejmě Böhmův výpěstek. Pan Šíp ji má také v sortimentu = včeru jsem ji od něj přivezl (spolu s jinými)Letos poprvé má také... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika