Příspěvky uživatele - 245.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nový vzhled stránek, 21.5.2023
Barvy, to je poslední, co mi vadí, celkově je to nepřehledné, než se člověk zorientuje raději odcházím. Je to nepropracované.
Ficus - hnědnou a opadávají listy, 11.3.2023
Fíkus nesnáší průvan ani na něj nesmí jít chladný vzduch když se otevře okno.
Co chybi rajcatum, 20.7.2022
Plíseň se nepřenáší sadbou, vlhko, pak teplo, to jsou podmínky pro tvorbu plísně.
Co chybi rajcatum, 20.7.2022
Je to plíseň, stříkání řebíčkem je k ničemu, to můžete polévat vodou a vyjde to nastejno. Stříkat se musí preventivně, teď už je pozdě.
Jak ochránit zelí před běláskem zelným?, 14.10.2021
My měli děravé listy u paprik ve skleníku, granule na slimáky netknuté, škůdce jsem neviděla. I kdyby byli malí slimáčci, zůstala by po nich cestička, nikde nic! 
Rajčata z obchodu - zajíc v pytli, 13.7.2021
Hlavně se nepěstují v zemině, a za další, nenechají se dozrát. Ony časem zčervenají, ale chuť je podobná řepě, kdyby to lidi nekupovali, na pultech by takový odpad nebyl. 
Rajčata 2021, 18.3.2021
Podle manžela, houbová choroba, padání klíčkových rostlin, jsou na to postřiky. 
Ledviník - co dělám špatně?, 6.11.2020
Co jsem vypozorovala, kytky chtějí chladno a vlhko, a nejlépe se jim daří na východní straně. Tuto kytičku měla tchýně ve staré chalupě, takže vlhko topení v kamnech, kytka byla nádherná, u nás, v novostavbě, ani náhodou, i když jsem rosila a... celý příspěvek >
Proč mi žlutne ňaťový petržel?, 1.8.2020
Spodní řadu ořežte tak na 5 cm, o a znovu obráží.
Skvrny na rajcatech, 30.7.2020
Chybí vápník, v zahradnictví koupíte postřik, náprava je okamžitá.
Špenát neroste, 3.8.2019
Špenát nechce velké teplo, ten roste na podzim a na jaře, když nejsou vysoké teploty.
Uskladnění cibule a brambor vedle sebe, 29.10.2018
Máme sklep ne vlhký, ani moc studený. V zimě otevíráme okno. Na brambory mame ve sklepě vybetonovanou díru v zemi. Cibuli tam máme v bedničce, cesnek ve sklenici postavený jakoby do kytice. Všechno vydrží do února v pohodě.
Lze zavařovat broskve i s peckami?, 21.7.2018
V čem byste je zavařovala? Kolik by se jich do sklenice vešlo?  Nedovedu si to představit. 
Vyštipování rajčat, 27.6.2018
Rostliny jsou parádní, v jaké nadmořské výšce pěstujete? 
Zelí za 2 měsíce nezkvasilo, 20.2.2018
Zelí, které je určené k tomu, aby vydrželo a nekazilo se, je ošetřeno chemický. Pokud jste koupil toto zelí, může to být příčina.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika