Nový vzhled stránek



host - 245.57 (?)
21.5.2023 12:22
Barvy, to je poslední, co mi vadí, celkově je to nepřehledné, než se člověk zorientuje raději odcházím. Je to nepropracované.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 28.103 (?), 10.5.2023 8:03, zobrazeno: 1307x

Je to mimo téma, ale upřímně nevím kam jinam to zalistovat =D... Jak to na vás působí, mě se to popravdě moc nelíbí, ten starý vzhled mi přišel lepší. Nově zvolené barvy mi nějak nesedí.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Biegler - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (210) - 81.144 (?), 10.5.2023 10:30
Barvičky jsou podle šablony asi jako když se dělají tabulky v Excelu. Mně dělá problém, že se fotky nepřizpůsobují obrazovce a text se nezalamuje a je roztáhlý na dvojitou délku šířky televizní obrazovky. Tak se mi špatně čte a prohlíží.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 91.196 (?), 10.5.2023 13:00

frown nelíbí, vzhled vyšisovaného obalu od oplatek odhozeného v lese v r.1988, který letos ryjem vynesl na světlo divý prascheeky, SPCH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 245.57 (?), 21.5.2023 12:22
Barvy, to je poslední, co mi vadí, celkově je to nepřehledné, než se člověk zorientuje raději odcházím. Je to nepropracované.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 10.5.2023 18:51

Tak ono zvykne si i na šibenici, že. Vzhled je jaký je a vypůjčím si poučku velikána:" můžeme proti tomu protestovat, můžeme s tím nesouhlasit a to je tak všechno, co proti tomu můžeme dělat." Já bych uvítal v zeleném pruhu nahoře proklik na nové příspěvky, aby se k nim nemuselo přes menu vlevo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 81.98 (?), 10.5.2023 22:02

Dobrý den, moc děkujeme za nápad. Pokusíme se ho do menu přidat. 

Pěkný večer, tým Zahrada.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 18.5.2023 18:59

Nemyslel jsem si, že k tomu někdy dojde, ale je to tu. Děkuji správě serveru Zahrada za vložení prokliku na nové příspěvky, učinili co slíbili a to se nestává často. yesTeď ještě znovu aktivovat trvalé přihlášení, aby registrovaní byli přihlašováni automaticky a můžeme si slastně rochnit v našich žabomyších sporech, zda rajčata při poklesu teplot pod nulu zmrznou, či ne.Edit: Odvolávám co jsem slíbil, teď mi na úplně nevinný post o počasí vyskočila červená hláška. Takže pochvalu beru zpět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.220 (?), 10.5.2023 23:03

Hm, také mně připadal původní vzhled lepší a na první pohled přehlednější, navíc jsem koukala, že se někam ztratilo Kalendárium - i když je fakt, že v době internetu lze všechno někde nalézt...             Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 41.217 (?), 11.5.2023 7:46

Vzhled mi nevadí, je to trochu více "svěží", navíc, sto lidí, sto chutí, hlavně aby ale byly zachovány všechny funkce, které byly i na starém webu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika