Příspěvky uživatele - 167.81

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Listy revy - co je příčinou, 22.6.2016
Mohla by to být plíseň. Na jedné rostlině jsem objevil i kadeřavost. Jaké postřiky aplikovat?
Listy revy - co je příčinou, 21.6.2016 Obsahuje fotku
Dnešní fotky poškozených listů. Kdyby někdo věděl o co může jít, písněte.
Zasychani kvetu revy, 14.6.2016
Podívejte se na téma Listy révy - co je příčinou dal jsem tam několik fotek moji révy a deformovaných listů, že by taky nedostatek boru jak tam napsal jeden pisatel? katoo
Listy revy - co je příčinou, 14.6.2016
Rozbor půdy jsem nedělal, většinou šla do vykopané jámy z 70% dovezená zemina. Pokud to je nedostatek boru, čím doporučíte doplnit? Před týdnem jsem stříkal listovým hnojivem pro vinnou révu. Na jaře zase cereritem zarytým do země. Děkuji za... celý příspěvek >
Smysluplný počet hlav révy, 11.6.2016
Záleží jaké vedení budete volit, podle mě by tam vlezlo mnohem víc kmínků, třeba při vzdálenosti 80cm. Koukám že jsme kousek od sebe (Jablunkov) ;) jsem v 380 m.n.m. a loňi na jaře jsem vysadil první sazenice révy. Taky jsem si pokládal otázky... celý příspěvek >
Listy revy - co je příčinou, 10.6.2016 Obsahuje fotku
Večer jsem u révy našel tohohle broučka, podle fotek by to měl být lakonosec.
Přestavba MF70 na čtyřtakr, 10.6.2016
Oživuji tuto diskusi :) Chtěl bych letos přestavět svojí MF-ku na 4-takt, máte po letech nějaké zkušenosti, doporučení? Děkuji
Co Vaše réva 2016, 6.6.2016
Děkuji za rady :) Nechat tedy všechny letorosty a odstranit pouze střapce. Kolik střapců bych mohl na tomto keři ponechat? A odstranit popřípadě střapce na vyšších patrech letorostu a nechat ty co jsou níže? Děkuji Luboš
Co Vaše réva 2016, 27.4.2016
Asi máte pravdu, moje réva byla suchá a pupeny zatím jen pukají, zatím žádné výhony (pozdější nástup, severní morava). Kdo ví, co by to udělalo, kdyby byly už přírustky.
Co Vaše réva 2016, 26.4.2016
Dnes ráno -3°C opatření s textílií a pytlem asi zafungovaly a zatím přežilo všechno (Solaris, Bianka, Prim, Kobzar). Letos vysázený Cabernet cortis, Sieger, Solaris zakopečkovány, po odhrnutí vypadají v pohodě. Nedokážu si ale představit mít... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 24.4.2016
Dneska ráno 1°C a sněžilo, v poledne jsem mladé keře omotal kusy látky a na celé keře nasadil igelitový pytel. Budu sledovat, aby se nezačaly nějak zapařovat. Snad to pomůže, hlásí teploty pod nulou 
Sazenice révy 2016, 26.2.2016
Je to ono - otavskavinicka.cz?
Sazenice révy 2016, 26.2.2016
Pročtu ;) děkuji
Sazenice révy 2016, 26.2.2016
Stránky znám asi týden, je tam hodně informací, pročítám je :). Co se týče učení tak se řadím do typu jednou vidět než 100x číst.Proto se ptám na všelijaké věci ohledně pěstování révy. Napsal jsem Bredikovi, snad se ozve. 
Sazenice révy 2016, 26.2.2016
Díky pánové za cenné poznatky. Odrudy Vostorg, Krystal, Bianka, Solaris jsem si vybral z jediného dúvodu a to je jejich četnost, zkušenosti pěstitelů. Pokud se mi povede za několik let nějaký úspěch, pak bych zkusil experimentovat s jinými,... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika