Přestavba MF70 na čtyřtakr



katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (364) - 167.81 (?)
10.6.2016 10:02

Oživuji tuto diskusi :)

Chtěl bych letos přestavět svojí MF-ku na 4-takt, máte po letech nějaké zkušenosti, doporučení?

Děkuji

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
      
host - 24.232 (?), 11.6.2009 17:07

je pravda že hrabačka je "okometricky" trochu pomalejší s dieselem KAMA než u původního dvojtaktu, ale hrabe dobře, takže to nijak neřeším. Navíc hrabu takové terény, které jsou na hranici ovladatelnosti stroje (bažina, drnovité porosty, plochy s větvemi pod olšemi apod), takže práce s hrabačkou OP 1.2 na normální louce byť svažité bude dělat službu dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 24.232 (?), 11.6.2009 17:10

Při přestavně na Diesel Kama si nechte autogenem vyhnout říditka. pokud je jen roztáhnou a dají u rukojetí širší plocháč tak budete mít ruce odsebe jako nějaký gymnasta. Pozor a uhlídejte si ať vám pod motor dají masívní ochranný ploch, aby při převozu nebo v terénu motor nebyl hned na ráně, ale aby to ochránil zahnutý silný kus plechu (železo tloušťky cca 0,8 - 1 cm) Vám chránil motor před otlučením a rozbitím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 77.50 (?), 17.5.2010 18:24

ve Strakonicích přestavby dělá Milisterfer - Agrom, cena cca 22 000 Kč včetně práce. Osobně tam jezdím pro ND na traktor, tak jsem tam už při předávce MF 70 na přestavbu náhodou byl

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (364) - 167.81 (?), 10.6.2016 10:02

Oživuji tuto diskusi :)

Chtěl bych letos přestavět svojí MF-ku na 4-takt, máte po letech nějaké zkušenosti, doporučení?

Děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 241.250 (?), 14.7.2016 22:07

Dobrý večer,

už začínám být nešťastný z naší MF70, mám tam originál motor, snažím se dát do kupy zapalování, když už si myslím, že to mám správně nastaveno, tak vše vrátím zpět, dokonce nastaruju, motor jde hezky, pěkně za plynem at. ale jak ho chcípnu a chci nastartovat znova, tak začne střílet, kope, tak že by mi utrhnul ruku a pak už se ani nepovede nahodit...

Tak už velice silně uvažuji též o přetavbě na 4takt, jen nevím jaký motor atd... něco za rozumnou cenu, pro člověka co to nepoužívá k obživě atd..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 3.250 (?), 15.7.2016 22:15
Taky máme Mf-ku a ikdyž je 2-takt nesmrtelný, už by jsem to nechtěl.Když byla teplá, tak někdy čubka kopla jak kůň,při studeném startu to šlo a někdy se musela obměnit svíčka s druhou aby to chytlo, takže svičku a klíč vždy sebou.Byl to pracant, ale chlastala jak prokopnutá, tak je už 10let odstavená, ale ten 4-takt, to není marný a 22tis. neni tak moc, motor je základ, ani za 30 se nic nekoupí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika