Příspěvky uživatele - 250.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zimný rez, 6.3.2020
Řez ovocných dřevin je způsob formování ovocných dřevin, jehož cílem je dosažení rovnováhy mezi růstem nových výhonů a produkcí ovoce, Prostředkem k tomu je regulace množství větví na stromě tak, aby všechny listy a plody měly dostatek prostoru a... celý příspěvek >
Roubování, 6.3.2020
Roubování je spolu s očkováním způsob záměrného vegetativního rozmnožování kulturních rostlin, které je běžně využíváno v zahradnické praxi pro udržování a rozmnožování kultivarů rostlin, které mají pro pěstitele výhodné vlastnosti, geny. Očkování a... celý příspěvek >
Sekání trávy - kompostér?, 12.2.2020
Ja pouzivam dreveny kompostery. Mam dva az tri kompostery vedle sebe, vzdycky jeden plnim a druhy zraje. Pokud potrebuju, postavim ho do vysky podle potreby z vic kusu. Uz jsem ho mel i do 180 cm. Na zimu kdyz se nesece tak ho zase snizuju,... celý příspěvek >
Sklep a ideální vlhkost?, 11.2.2020
Nevim. Mam sklep skoro 2,8 x 7,8 x 2,2 na vysku a v nem 7,5 kubiku vody s par rybama a no problem. Jabka, brambory, vino, zadna plisen, odvetrani 2x 75 mm Aquaponie stavba 2019
Kurovec, mam se bat?, 6.2.2020
Ja jeste nevim, jestli jsou stromy suche od kurovce nebo od sucha. Cekam na prijatelnejsi pocasi na praci a uvidime. Pokud tam kurovec bude asi to radsi odkuruju v lese. Mozna to bude spis od sucha, protoze jsou tam i javory a taky uplne suche. Je to... celý příspěvek >
Kurovec, mam se bat?, 2.2.2020
V blizkem lese mam nabidku na odvoz suchych stojicich modrinu nebo javoru, nevim jestli je to napadene kurovcem nebo ne a nevim jestli se mam bat o stromy na zahrade, tzn. nizke borovice a jalovce. Je mozne ze si s kurovcem zamorim zahradu?
Chov pstruhov, 29.1.2020
Ja kdyz sel za stavitelem ze udelame sklep z 20 cm bedneni, tak mi hnal.Musel jsem to udelat z armovane tricitky. Jsem zvedavy na soudrznost tyhle skorepinky pri tom objemu vody. Jo to je ale jedno, pan to ma vymysleny a nema cenu se tim dal zabyvat.... celý příspěvek >
Jak naučit slepice do kurníku, 29.1.2020
Ja je chytam az za tmy, vetsinou se nekam do vysky samy instinktivne nastavi a pak je nastrkam do kurniku rucne. Bez stresu pro ne i kohouta. Za par dni budou vedet kam patri
Chov pstruhov, 29.1.2020
Predpokladam ze k tomu bude zakladni deska, doprava a ulozeni jerabem. To chcete cele utopit do zeme? My kopali "jen" 3 metry a nebyla to zadna legrace. Nejvic nervu bylo kdyz do otevreneho vykopu zacalo silne prset a my videli, jak v zemnich... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 28.1.2020
My jsme si to staveli sami, neni to takovy problem. Aquaponie stavba 2019 Beton disperzni nater a na to kachliky.. Pro mne je podstatne, co ty natery uvolnuji a dostava se pak do tela ryb. To jsem mel na mysli. Tedy jetsli ta nadrz ma nejaky... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 28.1.2020
Osobne bych se nejdriv zeptal, jestli je ta nadrz vubec vhodna pro chov ryb na jidlo. Abyste nemel ty ryby narvane necim, co cloveku nedela dobre. 1,5 metru nadrz se statickou vodou se hned tak neprehreje, funguje stratifikace vody a ta rozdeluje... celý příspěvek >
Hydroponie, 24.1.2020
Obehove cerpadlo by asi slo, me bezi od zacatku, ale je problem s novym cerpadlem, protoze elektronika ho urcuje do uzavrenych obehu. Zlobilo to, tak jsem si musel sehnat stare cerpadlo Grundfoss, resp. jeho telo a do nej koupit hlavu UPS2. To ma jen... celý příspěvek >
Banánovník chřadne, kroutí listy a usychá, 20.1.2020 Obsahuje fotku
Kdyz uz je rec o bananovniku, pridam fotku toho naseho. Mam jeste priste nejakou pridat?
Hydroponie, 16.1.2020 Obsahuje fotku
V tomhle vam tady zrejme nikdo neporadi, musite si to otestovat sam. Obecne je v ruznych informacich vic optimismu schovaneho za komerci nez reality. My mame za sebou nultou sezonu a za sebou spoustu problemu k reseni. Tady na obrazku mate jak se umi... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 15.1.2020
Jasny, to si umi predstavit. Tedy krome toho ze bych si delal sam svetla.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika