Příspěvky uživatele - 183.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šunka bez rychlosolí, 6.2.2020
Zdravím, žádné vařené kůže, žádný prát.Jen dílo pořádně promíchat, po částech přidávat ledovou vodu.Až se voda do masa zapracuje, přidat opět trochu.Na kilo masa 1dcl vody.Růžovou barvu šunky jde docílit lžičkou cukru.Šunku dělám z plece,... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 6.2.2020
Pro pána 205.234.Když jsem začínal s uzením na moravě před 35.roky, tak žádná praganda nebyla.Nakládalo se maso na uzení, na klobásy, dělala se šunka, nakládal se česnek, zelenina atd.Vše do normální soli.Již řadu roků žiji v Krkonoších a dělám to... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 5.2.2020
Zdravím pána 205.234. Podle Vašeho názoru je šunka když se použije praganda? Šunka z obyčejné soli není šunkou? Podle Vás je to vepřovka? Když udělám šunku z krůtího nebo kuřecího masa opět bez pragandy, bude to také vepřovka? Nebo jí dáte jiný... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 5.2.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, včera jsem dodělal domácí šunku.Je vyrobena z vepřové plece, bez rychlosoli a bez prátu.Jen maso nakrájené na kostky, sůl,cukr a voda.Dobře promíchat v lepivou hmotu, dát do šunkovaru a druhý den uvařit ve vodě 75-80C cca 2 hod.Krásně drží,... celý příspěvek >
Stavba udírny (skříně) a příslušenství, 3.2.2020 Obsahuje fotku
Zdravím, já osobně bych udělal střechu sedlovou.Ve štítu v nejvyšším místě udělat otvor s takovým šupákem.Když budete mít komín směrem vzhůru, tak vám bude kondenzát kapat na maso. Dno mám betonovou desku na které je ze 4ks příčkovek vyzděný sokl... celý příspěvek >
Množství dřeva na jednu várku?, 1.2.2020
Zdravím, ty odřezky jsou jen nějaká slabá prkénka?Pokud ano tak budou hořet jak papír a bude docela složité uhlídat teplotu v uzáku. Kouřovod by nějaký spád mít měl.Čím méně pravých uhlů na kouřovodu, tím lépe.Já mám kouřovod dlouhý 1500mm s... celý příspěvek >
Množství dřeva na jednu várku?, 31.1.2020
Zdravím, to se nedá tak jednoduše říci.Záleží z jakého materiálu je udírna (dřevěná, zděná).Udírna se musí před vložením masa rozehřát a vysušit.U dřevěné je to o hodně dříve jak u zděné.Zděná po roztopení a rozehřátí lépe drží teplotu.Se zděnou... celý příspěvek >
Douzeni koupeneho uzeneho, 26.1.2020
Zdravím, já osobně neznám domácího uzenáře, který by roztápěl udírnu ohledně přeuzení koupených párků nebo hotového bůčku.Párky nebo špekáčky si hod'te na gril nebo napíchněte na klacek a opečte nad ohněm. V udírně zbytečně zdlouhavé a na chuti... celý příspěvek >
Sůl v naloženém mase na uzení, 25.1.2020
Zdravím,22g soli na litr vody není 24% solný roztok.Roztok na nástřik se dělá z 240g soli na litr vody.Nastříknuté maso se dá do nádoby.Nemusí se již zalévat lákem.V lednici stačí nechat 1-2dny a může se udit.Já ho nechávám 2-3dny.Pokud maso... celý příspěvek >
Neopadavá popínavka, 20.1.2020
Kolik sazenic dát na stěnu dlouhou 6m a vysokou 2.2m?Bude stačit opora z kari sítí?Kdy se mají zasadit, až na jaře?Jsou lepší větší sazenice?Děkuji vám moc
Neopadavá popínavka, 20.1.2020
Nevíte jak rychle roste?Děkuji
Neopadavá popínavka, 19.1.2020
Břečt'anů je mnoho druhů.Jaké máte zkušenosti s přírůstky.Potřebuji stěnu 6x 2.2m.Kolik sazenic mám dát, a za jak dlouho stěnu pokryje?Děkuji
Neopadavá popínavka, 19.1.2020
Dobrý den, chtěl bych si dát k dílně nějakou neopadavou popínavku.U stěny budou kari sítě po kterých bych chtěl aby se pnula.Potřebuji něco co rychle roste a neopadává přes zimu.Děkuji za rady
Uzení špeku, 15.1.2020
Zdravím, hřbetní sádlo nasolím na kilo 20-25g soli.Sůl do sádla pořádně vetřít.Dám do lednice na 3 dny.Po této době sádlo zaliji dobře vychlazeným lákem (na litr vody 35-45g soli) a dát zpět do lednice (3-5C) na 14 dní.Pak sádlo rozvlažím v teplé... celý příspěvek >
Uzení špeku, 8.1.2020
Zdravím, iberijský špek se může udit, ale ne při teplotě jako bůček.To Vám z něj moc nezbyde.Velni snadno pouští sádlo, proto je nejlepší tento špek udit na malé teploty, nejlépe studeným kouřem. Možná se ještě někdo ozve, kdo má s tímto špekem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika