Příspěvky uživatele - 144.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Proč nesmí košťáloviny 3 roky na stejný záhon?, 26.5.2021
Dobrý den. Pane Walter, přidám se také. Už je to hodně dávno, kdy jsem četl velmi dobrou zahradnickou knihu a v kapitole o květáku bylo popisováno, jak v okolí Erfurtu v rajchu pěstují tamní vyhlášení zahradníci nádherný květák už více jak 40 roků na... celý příspěvek >
Kdy dát do země brambory?, 15.4.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den. Haná, už 14 dní v zemi a pohoda. Loňská úroda hodně poničená vodou, tak se letos moc těším, až se nadlábnu. Stanislaw
Sekery fiskars - husqvarna - gardena, 11.4.2021
O štípání dřeva možná něco málo vím, jsem kdysi dávno vyučený lesař. Takže žádná palice, ale kalač a zbytek je na tom, jak si rozumíte se dřevem. Bolest zad jsem měl za život tuším 3x a to už mi táhne na 70. Stanislaw
Řez v době květu, 10.4.2021
Dobrý den. Letorosty nahoru nijak nezakracovat, je to princip tzv. dlouhého řezu. Stačí potom jen jeden plod a jeho váha bude ten letorost ohýbat dolů. Ostatní odstranit na tzv. větevní kroužek. Plody odstraňovat až jsou velké třeba jako kuličky pro... celý příspěvek >
Řez v době květu, 10.4.2021
Dobrý den. Tato doba je ideální na řez peckovin, takže směle do toho. Ale ještě honem dát ten zaražený roxor pryč, rve to kůru, což je úplně na nic. Dejte dřevěný kůl. Řezu se nebojte, nechte letorosty směřující nahoru, ostatní ušmíkněte. Ještě něco,... celý příspěvek >
Sekery fiskars - husqvarna - gardena, 6.4.2021
Dobrý den. Kolikrát za rok u domu používáte palici? Párkrát. Na tu práci úplně stačí jakákoli palice, ta udělá nemlich tu samou službu. Možná něco jiného by bylo s tím dělat každý den v práci. Ale to už by si ten pracovník pořídil něco na elektřinu,... celý příspěvek >
Namiesany predjarny postrek, 3.4.2021
Dobrý den. Smáčedlo žádné nedávám. Každý přípravek je dlouhodobě připravovaný a funguje přesně tak, jak byl ve výzkumu vymyšlen. Jsem bývalý profi zahradník a tak jsem se kolem toho trochu motal. Mám tato pravidla. Přípravek kvalitně nachystat,... celý příspěvek >
Namiesany predjarny postrek, 2.4.2021
Nemusí pane. Zcela běžně mám v kanystrech postřik, který jsem nespotřeboval a i po dlouhé době spolehlivě funguje. Jen je dobré si ty kanystříky označit a nespoléhat na pamatováka.  Za roky praxe vyzkoušené. Stanislaw
Výsev neúspěchy, 1.4.2021
Dobrý den. Máčení semínek není zbytečné, natož škodlivé, ale je to prastará metoda profi zahradníků. Krásně to popisují ve starých knihách o pěstování zeleniny.  Sám máčím téměř vše na 24 hodin ve slabém roztoku Lignohumátu a některé odrůdy... celý příspěvek >
Jak se postarat o nový černý rybíz, 29.3.2021
Dobrý den. Já bych to takhle určitě nenechal být, ale zastřihněte výhon zhruba 7 cm od země. Vypadá to sice úděsně, ale potřebujete, aby se keř rozrostl, což sám od sebe neudělá. Pokud potřebujete sladký černý rybíz, no tak si ho pocukrujte. Opavdu... celý příspěvek >
Stromy zo školky - čierne konce - reklamovať?, 26.3.2021
Dobrý den. Jedná se o loňský výpěstek a v loňském roce počasí moc nepřálo. Srážky veliké a tak vše rostlo jak o život. Jak píše pán nade mnou. Prostě to zastřihněte na nejvyšší nepostižené očko, ránu ošetřte a vysadit. Nebojte, zbytek poroste jak o... celý příspěvek >
Kremicity pisek, 22.3.2021
Dobrý den. Já ho nekupuju, nemám pro to žádný důvod, jen vím, že se tam těží. Do té pískovny jsem jezdil na minerály, protože na hromadě vlastně kamenného odpadu se nacházely pro mě zajímavé křemenné hmoty. Stanislaw
Kremicity pisek, 21.3.2021
Dobrý den. Pískovna Chbany, je to kousek. Stanislaw
Akát, 16.3.2021
Dobrý den. To je v pořádku, jsem někdejším žákem pana ing. Hurycha. Byl to vynikající kantor.  Osobně jsem měl na pseudoacacii naroubovanou právě tu fialovou hispidu, ale toto roubování nemá dlouhý život. Stroměk vydržel tuším 10 roků. Proto je... celý příspěvek >
Akát, 16.3.2021
Dobrý den. Dendrologie pana ing. Hurycha do nádoby doporučuje jen Robinia hispida, ale pravokořenou. Ta roste o poznání méně než ta Vaše Robinia pseudoacacia. Za sebe bych zkusil následující. Tu Vaši do nádoby vysadil a zkoušel to. Nebo vysadil do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika