Příspěvky uživatele - 33.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak mazat křovinořez, 7.8.2008
Reklamovat asi těžko, jde o řešení těch nejlevnějších křivinořezů. Již výše jsem psal, že prostor není uzavřený a mazivo vytéká ven a ne do nějaké trubky. Jenže já jsem mluvil o levné číně a dotyčný (238.17) zas o značkovém výrobku.
Honda HRX 537 HXEA, 6.8.2008
Mám sice jinou sekačku - dvoutakt Sachs, ale mám rovněž špatnou zkušenost se svíčkou NGK. V servisu mi tam dali novou, první sekání bez problémů a při dalším sekání po nastartování motor po chvíli zhasl a nešel nastartovat. Svíčku jsem... celý příspěvek >
Jak mazat křovinořez, 6.8.2008
Myslím, že se musela vytlačit, když je nový křovák naplněn z výroby. Dodržujte předpis pro údržbu a doplňujte po 20-50 hod jen malé množství. Dostávat ven se mazivo musí, ale ne nějakým intenzivním způsobem. Pokud by byl objem hermeticky uzavřený,... celý příspěvek >
Který z křovinořezů Solo, 4.8.2008
Ještě dodatek - kamarád opravdu prodává mj. Dolmary, zejména v motorových pilách na ně nedá dopustit, ale u křováků mi místo Dolmara raději nabídl Komatsu, ale já si stejně vybral čínu. On je totiž vynikající mechanik, baví ho motory všeobecně, takže... celý příspěvek >
Který z křovinořezů Solo, 4.8.2008
Však jsem napsal "např."  Těžké radit, např. u Dolmara 4takt není motor Dolmar, ale nějaký japonec (což není na závadu, ale vadí mi to) a tak to může být se všemi značkami. Každá má povedené a méně povedené verze, nelze to zobecňovat.
Jak používat rotavátor (Misho), 4.8.2008
Nepleťte sem nesené rotavátory. Je to jiná kategorie. Větší otáčky jsou na nic, zbytečně rozmixují půdu a ta se potom sprašuje a dochází k vysychání. Rotavátory v zemědělství téměř nevidíte, snad při rekultivaci zatravněných ploch. Nesený rotavátor... celý příspěvek >
Který z křovinořezů Solo, 4.8.2008
Ten druhý příspěvek jsem psal já a žádný prodejce nejsem. Řekl jsem to, co mi řekl kamarád a ten má v abídce (na prodejně) jak Solo, tak i jiné značky. Psal jsem to proto, aby dotyčný pořádně promyslil, který typ koupí, nebo spíše se poradil s... celý příspěvek >
Kultivátor Bolens, 29.7.2008
Já mám jednak slovenský PA50, v r. 1990 stál kolem 5 tis., má motor z babety, robustní litinovou skříň, životnost vysoká. Motor je slabší, ale na menší pozemky stačí. Nevyrábí se, snad sehnat starší. Pak mám VARI, silák k neutahání, téměř neomezená... celý příspěvek >
Provoz a údržba motorové pily, 25.7.2008
Jasná věc - v záběru na plný plyn, čím vyšší řezná rychlost, tím lepší, na to je pila stavěna. Proto je důležité mít dobře nastavené max. otáčky.
sekačka ABG 480, 30.6.2008
Špatné plnění koše - u mý Wegy se plní koš do plna. Ovšem suchou trávou, u mokré je to horší (u všech sekaček). Podmínkou jsou dostatečné otáčky, už jsem to psal na jiném místě, u mého kusu prodejce zjistil pouze 2800 ot./min a to je málo, proto je... celý příspěvek >
sekačka ABG 480, 26.6.2008
Já jsem koupil tuto sekačku pod označením VEGA. Nemá chybu. To co jste vyjmenoval, má zkontrolovat prodejce. Ten mi totiž vše prohlédl, doseřídil a sekačka funguje jak fík. Pokud jste technický analfabet, proč se pouštíte do oživování stroje sám?... celý příspěvek >
ND na Stihl FS 80 levněji?, 25.6.2008
J.M. - k vaší poznámce, že zde není o některých produktech psáno, sem chodí mizivá hrstka uživatelů, já například proto, abych si rozšířil vědomosti, ale zkušenosti bych moc nepřebíral. Najděte si nejbližšího solidního opraváře - prodejce, který... celý příspěvek >
ND na Stihl FS 80 levněji?, 25.6.2008
Tato VARI/ABG je naprosto totožná s VEGA C 43B. Raději bych si pár stovek přidal a koupil VEGA C43B, nebo ABG VARI C430 - opět totožné. Já jsem si koupil tuto silnější VEGU a spokojenost. Nekupujte ji přes internet, prodejce říkal, že tak... celý příspěvek >
rotavator Robix, 19.6.2008
A co benzin, nemáte tam starou směs?
Strunová kosačka Noell, 17.6.2008
Koupil jsem rovněž čínu, na uzávěru i v návodu je psáno 1:25, prodejce mi doporučil 1:30 se značkovým olejem. Používám Stihl a Dolmar.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika