Příspěvky uživatele - 33.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jaký křovinořez, 17.6.2008
Podívejte se na stránky Pavla Dostála, je to velmi solidní opravář zahradní techniky, který si přividělává jejím prodejem. Nedělám mu reklamu, ale na jeho stránkách je celkem dobrý přehled výrobků, které jinde seženete i levněji. Rozhodně... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 16.6.2008
K předchozímu příspěvku - nejsem žádný prodejce Vegy,  a můj známý prodejce se živí hlavně opravárenstvím zahradní techniky a při tom prodává více znače, z motorových pil Dolmar, z křovákú rovněž Dolmar, Komatsu a další známé značky, z Číny... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 16.6.2008
Tak jsem koupil Vegu pro svého švagra a zároveň ji vyzkoušel. Sám vlastním Motor Jikov s dvoutaktem Sachs (již 12 let), takže nějaké zkušenosti mám. Nejprve k plnění - vynikající až po okraj koše. Špatné plnění u někoho může být způsobeno nízkými... celý příspěvek >
Rotační sekačka Vega S465, 3.6.2008
Prodává se ABG 480? V kamenným obchodě jsem ji nikde neviděl a přes internet objednávat nechci. Na stránkách VARI o ní rovněž není zmínka.
rotavator Robix, 3.6.2008
Šroub bohatosti směsi má pružinu proti samovolnému povolování, ale přesně si to nevybavuji.
rotavator Robix, 3.6.2008
Bohatost směsi - úplně dodáhnout a povolit tak 1/2 až 3/4 - doladit podle akcelerace. 2,5 otáčky je velmi chudá směs - je to možná příčina vašich problémů. Studený motor startuji zásadně se sytičem a po pár vteřinách ho vypnu. Vyzkoušejte a v... celý příspěvek >
rotavator Robix, 3.6.2008
Nechci vás podceňovat, ale používáte sytič? Jak máte nastavený šroubek bohatosti směsy?
brzda nože u motorvých sekaček, 27.5.2008
Jak pouze Viking, když SABO má dokonalejší řešení a nejenom u vybraných typů? 
brzda nože u motorvých sekaček, 26.5.2008
Seknutí nože do pevné překážky - následky zmírňuje buďto systém náhonu přes klíňák, který proklouzne, nebo pružné uložení nože, který je spojen s klikovkou přes bezpečnostní spojku. Používá se u dražších sekaček. P.G.
Viking MB, 23.5.2008
Já mám sekačku 12 let (Motor Jikov-Sachs, 2takt), sekám hodně a podvozek beze stop koroze. Chce to jenom po každém použití umýt (já mám tlakovou myčku). S Vikingem zkušenosti nikdo v mém okolí nemá, ale s plastovými podvozky HQ ano - dvěma lidem se... celý příspěvek >
Pomůže někdo z výběrem motoru, 13.5.2008
Když se budete o jakkýkoliv motor dobře starat, většinou jeho životnost převýší životnost podvozku.
Hlinikove zebriky, 7.5.2008
10 m je již dost, sám mám takový. Brát jenom profi, pokud možno z nastavovací základnou pro nerovný terén. V profilech je velký rozdíl!  Pokud možno brát profil tažený, ne svařovaný, tažený je tužší, nekroutí se, zkrátka je pevnější. Příčky o... celý příspěvek >
Má u Vari motor Honda nějakou jasnou výhodu proti dvoutaktu?, 24.4.2008
Jak je možné zničit původní motor? Vždyť stačí GO za pár korun a jede se dál. Současný motor Honda GCV je hoby, se všemi negativy (životnost). Dříve se osazovaly poloprofi (někdo je označujel za profi) Hondy řady GXV (snad jsem to nepopletl) a ty... celý příspěvek >
rotavator Robix, 5.3.2008
Zařazení sytiče (uzavřítí klapky) jsme vyloučili, kolik máte povolený šroub volnoběhu? Tuším, že stačí 1/2 otáčky. Jestli nemáte příliš chudou směs.
rucni nuzky Bahco, 4.3.2008
Nejsou nůžky jako nůžky. Např. jedny masivní od Rostexu jsou tak tuhé, že se v žádném případě nevyhnou a krásně dostřihují i na konci špiček - využívám je na broskve. Ale např. pro silnější větvičky i vinohrad je velmi namáhavé s nima střihat. Proto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika