Příspěvky uživatele - 33.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rucni nuzky Bahco, 4.3.2008
Nejprve si vyberte typ, který vám nejvíc vyhovuje a pak je hledejte v menších železářstvích, tam bývají levnější než v hobymarketech. To vyzkoušení  je nutné, dělá se řada typů ve více velikostech.
Zahradnické nůžky Fiskars - nic moc, 24.2.2008
Bahco jsou tuším stejné jako Sadvik (nejspíš je pro Sandvik dříve vyráběli). Jsou výborné, používám je. Mám vinohrad a sad, takže to můžu posoudit. Fiskars má dobré teleskopické nůžky, ale ty drahé převodové za 1000Kč jsou dost  chatrné,... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.1.2008
Zapomínáte za kolik byl dolar dříve a teď. Řada výrobků se podstatně zlevnila díky silnější koruně.
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 14.12.2007
Diskuze proběhla o pár řádků níž, mluvit o tom více je zbytečné.
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 9.11.2007
Vari to v takových podmínkách jen ztěží zvládne (myslím tím 20 roků zatravněnou plochu v těžké zemi, a jestli je navíc udusaná...). Nejlepší bude, když si ji půjčíte a sám vyzkoušíte. Na staré PFce jsem na trávu používal řezací kolečko, nůž je na... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 2.11.2007
S tím TK máte pravdu. Jenže v mém okolí se pod 70 tis. nedá sehnat - a to bez příslušenství. Myslím tím ovšem v dobrém stavu. Za 30-40 tis. se prodávají téměř vraky. Je to jenom o penězích, nebo štěstí narazit na výhodnou koupi. P.G.
Technika orby, 5.10.2007
Na některých pluzích jsem viděl místo nože krájecí kolečko, které je mnohem lepší při orbě trávy nebo jeteliny. Jen pro něj musí být dost místa pro upevnění. Jinak Vari je při orbě jen takové šidítko pro zelináře, dosahuje malé hloubky orby a v těžké... celý příspěvek >
Motor jikov, 26.9.2007
U těch gufer jsem nedokázal pochopit, že odešly v záruce (po roce?). Gufero se unaví - ztvrdne po mnoha letech provozu a ne po takovéto krátké době. Proto jsem napsal, že to musela být vada výroby - montáž nějakých šmejdů, které nebyly složením směsi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika