Honda HRX 537 HXEA



host - 33.146 (?)
6.8.2008 8:52

Mám sice jinou sekačku - dvoutakt Sachs, ale mám rovněž špatnou zkušenost se svíčkou NGK. V servisu mi tam dali novou, první sekání bez problémů a při dalším sekání po nastartování motor po chvíli zhasl a nešel nastartovat. Svíčku jsem očistil a vysušil, opakovalo se to znova. Náhodou jsem měl svíčku Brisk do Vari, a ta šlape jak hodinky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
Ramik - (11) - 209.65 (?), 16.12.2007 1:45

Ještě foto.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 16.12.2007 14:56

Vážený  Radku Mikle, pokut denně (v sezoně) sekáte jak píšete pět až sedm tisíc metrů doufám že čtverečních tímto vybavením, jste, nechci vás urážet, blázen. Ne opravdu, vás by měli platit od kilometru a ne od výměry.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.65 (?), 16.12.2007 17:26

Já to neberu tak tragicky, občas mi někdo řekne že jsem zoufalec, ale já jsem rád že mám práci v místě bydliště. Nejbližší možnost kloudného zaměstnání je vzdálena 50 km a o co bych tam vydělal víc než teď, zase bych projel dopravou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Ramik - (11) - 209.65 (?), 10.5.2008 21:46

Stav nožů po posekání necelých 16-ti ha ve srovnání s novými noži.

nože
nože
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 209.65 (?), 6.8.2008 0:38

Při broušení nožů se mi podařilo "sežvejknout" šestihran u jednoho ze dvou šroubů držících nože. Nový originál šroub M 10 s jemným závitem stojí 98,- Kč, náhrada běžně dostupná ke koupi v obchodech se spojovacím materiálem vyšla na 4,80,- Kč. Oproti originálu má místo 14 mm šestihranu 17 mm a podložky jsem použil vějířovité. Svíčka Brisk jede bez problémů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 209.65 (?), 29.5.2008 1:17

Minulou sezónu mi v HRX 537 vydržela zapalovací svíčka po celou dobu bez problémů , za letošní první měsíc sekání mi už odešly 2 originál NGK BPR6ES . Neopálené a ani moc začouzené. Vždy jsem normálně zastavil motor a pak ho už nenahodil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 209.65 (?), 14.6.2008 0:05

Poohlédl jsem se po ekvivalentní nahradě zapalovací svíčky. Originál doporučená japonská NGK BPR6ES zabalená v červené krabičce s nápisem Honda je k mání za 155,- Kč, naše BRISK Super LR15YC stojí 39,- Kč a BRISKem vyráběná tatáž svíčka pro OREGON balená v jejich přebalu s označením O-LR15YC stojí 82,- Kč. Ze své dlouholeté zkušenosti vím, že naše svíčky dříve vyráběné pod zn. PAL (nyní BRISK) bývaly daleko kvalitnější než BOSCH. Dal jsem nyní do sekačky tu za 39,- Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 33.146 (?), 6.8.2008 8:52

Mám sice jinou sekačku - dvoutakt Sachs, ale mám rovněž špatnou zkušenost se svíčkou NGK. V servisu mi tam dali novou, první sekání bez problémů a při dalším sekání po nastartování motor po chvíli zhasl a nešel nastartovat. Svíčku jsem očistil a vysušil, opakovalo se to znova. Náhodou jsem měl svíčku Brisk do Vari, a ta šlape jak hodinky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Ramik - (11) - 209.65 (?), 27.1.2009 0:10

Za právě uplynulou sezónu jsem tentokráte s 537-ičkou posekal celkem 18 ha  (loni 14 ha). Po počáteční již výše zmiňované lapálii se zapalovací svíčkou (Brisk pak jela celou dobu bez problémů) mi ještě později prasklo těsně pod ohybem trubkové držadlo, které jsem si svařil autogenem. Jinak ve druhé záruční prohlídce na konci roku mi kromě běžných předepsaných úkonů vyměnili olámanou gumovou zástěrku (300,- Kč), oba nože (2x 850,- Kč) a kompletní lanovod ovládající pojezd (600,- Kč). Nyní je sekačka opět v dobré kondici připravena na další vegetační období.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 4.243 (?), 27.1.2009 8:33

Proč nebyl lanovod na záruku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika