Příspěvky uživatele - 198.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňky 2023, 27.6.2023
Congat a Farely, dajte potom vedieť svoje hodnotenie. Ja mám čerstvo zasadenú Farbaly, na skúšku... Farely sa mi zohnať nepodarilo. Igor
Maliny, ostružiny, 9.10.2022
Ďakujem Vám za tip :). Loch Tay som už tiež zohnal. Mali ho asi pred 2 rokmi v Spomyšli, a ten Spomyšl to mal nakoniec od Jukka - prišlo mi od Spomyšla v kvetináči aj s ceduľkou od Jukka. To čo prišlo je skutočne Loch Tay, takže spokojnosť. Tento rok... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 21.9.2022
Akurát mi teraz spätne vŕta hlavou, pri prezeraní svojich poznámok a záznamov, že tá višňa asi nebude Morellenfeuer, aj keď to mal byť Morellenfeuer. Višna dozrela už v 4. čerešňovom týždni, začiatkom júla, a to som ešte v chladnej polohe. Mám... celý příspěvek >
Hruška - nerodí, 14.8.2022
Hej, ešte vydržať, možno 1-2 roky postačia a už by sa niečo mohlo objaviť. Možno ste namiesto Konferencie dostali Clappovu.
Hruška - nerodí, 14.8.2022
Zámena je vylúčená? Možno to nie je Konferencia na dule, ale niečo iné na hruškovej plánke... to by 5-6 rokov mohlo byť ešte skoro.
Velmi rané broskve, 29.6.2022 Obsahuje fotku
Ešte z inej strany.
Velmi rané broskve, 29.6.2022 Obsahuje fotku
Moja Primissima Delbard, prvé dozrievajúce plody, fotené 26.6.2022. Ešte sa len začínajú trochu zafarbovať. Sever je proste sever. Igor
Semenáč - dobrá volba, nebo ne?, 9.6.2022
Čo sa týka samotnej realizácie, pokiaľ s tým nemáte žiadne skúsenosti, tak asi najjednoduchšie riešenie bude samotnú výrobu konzultovať a dohodnúť v nejakej ovocnej škôlke, či by boli ochotní, samozrejme za príplatok, taký stromček pre Vás vyrobiť.... celý příspěvek >
Pravokořenný stromek, 9.4.2022
Potom sa bude dať ako tak porovnať odolnosť voči jarným mrazom myrobalán vs. marhuľa priamo na mieste. Marhuľu bohužiaľ nemám v nejakej super chránenej polohe a myrobalány rastu tiež na divoko, takže porovnať sa to asi dá. Igor
Pravokořenný stromek, 9.4.2022
U nás na SV Slovenska v mrazovej kotline aj myrobalány vysadené na obecných pozemkoch rodia asi tak raz za 3-4 roky a sú to už staré, vysoké stromy. Takže z toho usudzujem, že tam boli vysadené umelo, že to nie je ich prirodzené prostredie. Kvitnú... celý příspěvek >
Sazenice borůvek - kde nejlépe koupit, 6.2.2022
Čučoriedky mám zo Spomyšla, na zázvorce, Flos, Ekozahradnictvi. Vo Flose a Ekozahradnictvi som tak 3 roky dozadu kupoval "na poslednú chvíľu", iba po 1 ks, konkrétnu odrodu. Ekozahradnictvi - sadenica bola veľmi pekná, vzrastná a dobre sa ujala a... celý příspěvek >
Cacansku lepoticu alebo Stanley?, 3.1.2022
Podobné vady ako Lepotica začal bohužiaľ vykazovať už aj Stanley. Nejaká hniloba občas napadá jednotlivé púčiky a odtiaľ cez púčik postupne prechádza do dreva. Zväčša po zime už musím ošetrovať Stanley aj Lepoticu. Toptaste a Č. rodná sú zatiaľ ok,... celý příspěvek >
Angold, 13.11.2021
Má prosím niekto skúsenosť s Angoldom na semenáči resp. A2? Ako to s ním vyzerá? Nie sú plody menšie (čo je žiadúce) ako u Angoldu na slaborastúcich podnožiach? Zaujíma ma najmä vzrast stromčeka na semenáči, nie je až príliš bujný? Ďakujem za... celý příspěvek >
Kidd´s orange, 13.11.2021
Ďakujem za tip, ale nadbytok dusíka to takmer určite nebude. Je to už starší strom v ťažšej ílovitej pôde, ktorý posledné roky rástol extenzívne, bez opatery. A ja som ho od kúpy pozemku, čo už je pár rokov, tiež neprihnojoval, akurát som ho trochu... celý příspěvek >
Kidd´s orange, 13.11.2021
T.j.? Nemám tú knihu.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika